Sveiki naktibaldos, siandienos nakti pradesiu ivykiu, kurio koficientas nera pats didziausias, bet pati bagtis, bent jau man, yra pakankamai aiski. Taigi, manau, Cardinals iveiks Washingtona, kadangi, kaip zinia, beisbolr vienas esminiu dalyku yra psichologija ir zaideju nusitiekimas.Todel taip daznai siame aiskus favoritai pralosia o komandos retai laimi is eiles daug kartu pries ta pacia komanda. Tad mano statymas ir paremtas psichologiniu abieju koandu nusiteikimu, statistika bei tai, kad washingtonas nepaisant ispudingo 8 laimetu varzybu setapo, yra pati beviltiskiausia komanda mlb 😁 Taigi, cardinoliai laimes, nes :
1)komanda ypatingai buna susikaupusi bei supykusi kai pralosia namie pries tai arzybas budama favorite.
2) Sekmingai zaidzia pirmasias seriju varzybas
3) Nationals yra beviltiski 😁 (plius nebus vieno gero musiko turbut, bei pirmas serijos varzybas isvykoj visad suzaidzia tragiskai is 20 varzybu laimetos trys)
jei kam per mazas koficientas tai neuzilgo imesiu rimtesni, sekmes
- Balsų: 0
Komentarai (2)