Cia man tik underis serbai nerodo jokio greito zaidimo ir atakoje zaidzia iki turbut 3 tikro metimo , nes tu tikru buna daug bet jie nemeta... siandien ju bus maziau nes rusai gynyboj juda gan neblogai tik p[uolimas ju apgailetinas manau visi tuo isitikino ir blatas manau stebuklu cia nepriropdys o jei sukurs siandien jie sensacija ir laimes pries serbus kaip daugkas cia mano tai tikrai bus under tada nes kad rusai imestu serbam bent 80 kokius tai nematau sansu
- Balsų: 0
Komentarai (7)