Draugiskas turnyras Graikijoje. Man cia 1 geresniu sios dienos statymu. Taip pagal vakarykscius rezultatus atrodo imti over yra prazutinga (Ltu78-61rus ir gre66-65ser) ir 148 over cia ir su ziburiu neizvelgi , bet mano nuomone yra kita. Lietuviai vakar tikrai nezaide kaip gali puolime , o ir rusai bande aktyviai gintis , nes ju jei pagrindinis koziris bus gynyba ( nors as pas juos isvis nematau istikro koziriu , max ka jie gali tureti su tokia sudetim tai cyrvu bortuka 😁 ) Vakar neisove nei delininkaitis , ko tikiuosi siandien , nemateme ir luykauskio tritaskiu , kalnietis buvo lyg nesavas ir visiskai nebande daryt savo prasiverzimu galiu vardint ir vardit , bet patys tikraiusiai viska puikiai matet as is ltu siandien tikiuosi kaskur 85 t6asku i serbu krepsi . Kas del paciu serbu , tai vakar jiem ziauriai nekrito ir nesiseke , o apie graikus isvis patyliu... Bet pagrindine priezastis kodel imu over tai nematau kas is serbu galetu sustabdyt musu prieki , kai tokia forma demonstruoja petras , broliai... Na o is lietuviu nematau kas galetu spet paskui serbu gynejus tripkovis tepic ir teodosic kuris matosi ,kad graiku sirgaliam nori parodyt , kad veltui ji janaakis laiko ant suolo olympiakose ir labai jau stengiasi ypac puolime. Taigi is serbu siandien tikiuosi kaskur 75 tasku . Taigi bendrame kontekste gauna 160 . Odar jei teisejai , vel neleis pazaisti grubiau ir svilps kiekviena prisilietima vel likus dar iki kelinio 7 minutem komandos jau tures po 5 koamndines baudas , nes cia grubumo tikrai bus SERBIJA-LIETUVA jau senai yra principinei varzovai , mes vel galime isvysti baudu karusele ir stovinti laika , bei augancius taskus...Imu over jus kaip norit 😁
- Balsų: 0
10001 0-6/Lietuva-Serbija
Koef.1.75 Var. 2
490 Graikija-Rusija
Koef.1.22 Var. 1