Turetu buti rezultatyvios runktynes,argumentuoti kaskaip ir neturiu ka,tesiog pasizejus Atletico ir Espanyol paskutini matcha kuris baigesi 2-3 Atletico pergale,turetu eiti overis zinant atletico stiliu ir zaidima namie kur musama tikrai gan daug ivarciu . Is Atletico paskutiniu desimt runktyniu buvo pasiektas septynius kartus overis triju ivarciu, o Espanyol is desimt tik keturi overiai, manau Atleticas turetu pasiimti kontrole namie ir imusti greita ivarti, kur paskui Espanyol'ui reiktu lyginti rezultata ,o zinant Forlan ir Aguero sugebjimus kaip atsiranda laisvos erdves turetu eiti ir overis atletico 1,5. Atletico tikrai neturi gelezines ginybos turetu bent vienas ivartis kristi ir pas juos... Sekmes.
- Balsų: 0
Komentarai (1)