As sakau tik savo nuomone ka skaiciau interi.... hamburger klubui reikia laimeti nrs minimaliu skirtumu 1:0. reikia jiems laimeti vien del to kad patektu i kita futbolo komandu rata... werderio komandoje ir traumuotu puoleju ir gineju... o verderiui tikrai bus labai sunku jungtis i puolima vien tik galima sakyti tik su saugais.... greiciausiai werderio komanda los antra sudetimi ... sekmes. 😁
- Balsų: 0
Komentarai (1)