Na orakulas cia susvaigo tikrai...
Duoda dar pliusine fora Neveziui zaidziant namie tikrai sujuokino 😁)
Siauliai turi daug netekciu... isguldyti visi aukstaugiai, sudare kontrakta su Pridotku kuris jau oficialiu rungtyniu nezaide nuo vasaros todel nemanau kad taip greitai adabtuosis prie komandos. Nevezis siuo metu tikrai puikiai isivaziavo jau 5 rungtynes is eiles laimi. Siauliai pralaimejo Zalgiriui na cia ir taip aisku jau mazdaug buvo. Be to isvargta pergale pries techasa isvykoje.
Jei Siauliai zaistu namie tai pergale butu daug realesne, bet cia kai zaidzia isvykoje ir dar be tiek zaideju tai nezinau.. Be to Nevezi zaidimas yra paremtas labai aukstaugiais, todel cia bus sunku sustabdyti Siauliams.
Sekmes.
- Balsų: 0
Komentarai (6)