Tokio lygio komanda kurios tikslas vienas laimėti eurolygą. O neaplošti ispanijos lygos vidutiniokes daugiau nei 5tšk. manau truputi turėtų būti gėda. Barcelona žaidžia išvykoj bet tai jiems ir nelabai svarbu ar namie ar išvyka, nes jeigu sugeba patiesti Panathinaikosą jų aikštėj kur žiūrovai tikrai skaitosi šeštas žaidėjas. Mano nuomone bent jau 10tšk ir daugiau laimės Barcelona nes prieš tokią komanda kaip Vive Menorce jie gali laimėti ir savo antru penketu. Galima dar galvoti kad gal ruošis jie eurolygos kovoms ir nežais visu pajėgumu bet kadangi jie jau užsitikrinę vietą kitam etape tai nemanau kad čia gali būti kokia kita baigtis kaip tik Barcelonos pergale daugiau nei 5 taškais.
- Balsų: 0
Komentarai (4)