Nuo ryto pirstai prie klaviaturos sunkiai dirba tad labai nesiplesiu, kad neatsibostu skaityt (jei kas skaitys). Kas siek tiek domisi NBA lyga tas zino, jog siemet Portland yra visai kita komanda nei pernai. Chicago cia keleta kartu pasidraske, bet manau ju laikas jau praeityje, tad kas norit lengvo ir grazaus pinigelio siulau Portland pergale. (ir be jokiu dvejoniu kaip vakar uz Dallas, supratot?)😁
- Balsų: 0
Komentarai (2)