Taigi siandien susitinka Spurs-Blazers, pirmos rungtynes blazers nenusiseke, pralose ir gan skaudziai cempionams, mano manymu rungtynes turejo buti paremtos Oden'u, kadangi jis gavo trauma, isejo prizybla nepasiruoses, losti tiek ilgai sumete 4 taskus lose 25minuntes, lose pries gana galingaji Bynuma is lakeriu kurio ginyba tikrai nera prasta, siandien blazeriai losia pries anksciau gan nebloga komanda buvusia Spurs, siandien ji ne is tolo neprilygsta taj komandaj kuri buvo pries keleta metu, siandien negales losti pagrindinis centras Fabricio Oberto, taip pat ginobilis, pries prizybla los kurt'as thomasas kuris jau yra veteranas ir kur kas mazesnio sudejimo uz prizybla taigi manau netres kur dingi keleta kartu subauduos imes viena metima is po krepsio, gal koki tip'a padarys ir tikrai 4 taskai jam bus nieko verti. As si pika vertinu kaip PICK OF THE MONTH, kalbejau su draugais is uzsieno visi vienbalsiai sako, kad cia bukmekeriu klaida, bet as ja pasistengsiu pasinaudoti 😉 O jus ?
- Balsų: 0
Komentarai (2)