Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Philadelphia - Toronto

10/29 07:00 YaHo0 +10.80
2008/10/29 07:00 Toronto (2) @180 6/10
 

Sveiki.Taigi susitinka Philadelphia pries Toronta.Nelabai suprantu kodel tuoks didelis kof duodamas uz Toronto pergale. Taip Philadelphia sustiprejo atejo E.Brand ir D.Marshall. Sudetis dabar ganetinai stipri.Taciau Toronto taip pat isigijo J.Oneal , su C.Bosh turetu sudaryti puiku tandema , nors pries sezoninese varzybose J.Oneal nieko ispudingo nedemonstravo , taciau manau , kad nores parodyti ko yra vertas jau pirmose runtynese.Labai stipriu argumentu neturiu , taciau komandu sudetys yra lygevertes , man Toronto sudetis atrodo net stipresne , imu si picka ven del duodamo didelio koficiento , sekmes.Nebukit griezti mano atzvilgiu.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

YaHo0

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -6.30
  • ROI -3.42%
  • W% 52.17%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 23
  • Unitų atspėta: 177.70
  • W-L-T : 12-11-0
  • Vid. unitų skaičius: 8.00
  • Unitų spėta: 184.00
  • Vid. koeficientas: -104
 

Unitų pokytis

104-2-8-14-202025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (5)

  • Ko jiems pjautis? jei onilo traumos nekankins td gal ir pasieks ka nors raptors..
  • Galima rizikuoti tikrai 😉 O jeigu nesipjaus Bosh su O'Nealu tai torontą sustabdyti bus sunku visiems 😁
  • To marshallo gali neskaiciuot 😁 atgyvenes jis jau savo dienas nba, trins suola 100%
  • Na macas manau fifti fifti , abi komandos turi stiprias priekines linijas , brand , dalambert , marshall pries Oneal ir Bosh , phila turi dar iguoladala , taciau visiskai neturi snaiperiu na gal K.Rush , bet nemanau , kad jis daug los.Torontas turi puikiu snaiperiu tokiu kaip Kapono , Calderon ar A.Parker.Lengvesnis darbas komandai , kai vienas is aukstaugiu gali atmesti kamuoli komandos draugams is kuriu bet kuris gali imesti tritaski.Philadelphia turetu daugeu lysti po krepsiu , na cia bent jau mano nuomone.
  • Sunkus variantas.manau brandas nores irodyti kad yra vertas daugiau pergaliu 😁