Sveiki.Taigi susitinka Philadelphia pries Toronta.Nelabai suprantu kodel tuoks didelis kof duodamas uz Toronto pergale. Taip Philadelphia sustiprejo atejo E.Brand ir D.Marshall. Sudetis dabar ganetinai stipri.Taciau Toronto taip pat isigijo J.Oneal , su C.Bosh turetu sudaryti puiku tandema , nors pries sezoninese varzybose J.Oneal nieko ispudingo nedemonstravo , taciau manau , kad nores parodyti ko yra vertas jau pirmose runtynese.Labai stipriu argumentu neturiu , taciau komandu sudetys yra lygevertes , man Toronto sudetis atrodo net stipresne , imu si picka ven del duodamo didelio koficiento , sekmes.Nebukit griezti mano atzvilgiu.
- Balsų: 0
Komentarai (5)