Imu minusine fora del keletos priezasciu:
1) Gerejanti manutd zaidimo kreive, kuo toliau, tuo United zaidimas vis gereja, galbut siek tiek maziau musama ivarciu negu iprastai, taciau Berbatovas dar neapsiprato naujam klube, o Ronaldo atsigauna po traumos. Visi shansai siem zaidejam suzibeti pries silpnesni Danu kluba.
2) Lygiu skirtumas, jeigu Aalgaborgas pasirode pranasesnis uz Kauna, nereiskia, kad taip atsitiks ir priesh Manchesteri. Ginybine taktika priesh Celtica pasiteisino, zaidimas buvo atiduotas i celtics rankas, visgi Aalgaborg puolimas ryskiai silpnesnis.
3) Aalgaborgas neturetu zaisti vel del tasko, o pabandyti ir pats imusti, taip suteikdamas daugiau erdves Manchesteriui, o jam isiverzus i prieki net neabejoju, kad bus imustas dar vienas ivartis, visgi Algaborgui teks atidengt visiskai uznugari.
Primityvus scenarijus, tikiuos pasiteisins. Good Luck
- Balsų: 0
Komentarai (0)