Manau, kad teisybr vis del to egzistuoja. Buvo ar ne susitarimas tarp serbu ir lietuviu , taciau aisku viena pries varzybas buvo kazkoks pokalbis. Lietuviai jau nukentejo, pralosdami ant 2tsk latviam. Dabar laukiu serbu pralaimejimo graikam, kurie tikrai turi ir galimybiu ir manau didesnio noro laimeti sias varzybas. Serbu jaunimui jau butu per daug laimeti ketvirta cempionata sia vasara. Kazkas turi juos nukarunuoti, i manau tai bus vieningieji graikai.
- Balsų: 0
Komentarai (0)