Manau cia saldainiukas, kad Lietuva nelaimes rytoj cia net kalbu negali buti, o kad laimes daugiau nei 7tsk cia ir manau saldainiukas, fora tik kils ir kils iki rytojaus varzybu. Braliukai musu Ukraina tiesiog nuslave, bet va vakar parode Ukraiina kad gali nukalti bet ka, Serbams diktavo savo zaidima, bet Lietuva nebutu Lietuva, po truputi issivaziuoja ir demonstruoja vis geresni zaidima, tikrai tikiu Lietuva kad laimes apie 15tsk skirtumu. Vyrai mes uz LIETUVA!
- Balsų: 65
Komentarai (7)