Marseille per vasarą tikrai sustiprino savo puolimą ir išvykoje Rennes komandai įmušė net 4 įvarčius, gaila bet rungtynės baigėsi lygiosiomis ( 4:4 ). Klubas per vasarą įsigijo du puikius puolėjus: Kone ir Ben Arfa. Tačiau gynyba jų nėra tokia puiki kaip puolimas ir čia jiems dar reikia tobulėti.
Auxerre iškovojo 3tšk. prieš Nantes, tačiau šį kartą to tikrai neturėtų būt. Jie greičiausiai bandys gintis, kad parsiveštų namo bent vieną tašką. Žinant koks Marseille puolimas apsiginti jiems bus labai sunku ir manau, kad rungtynės baigsis nesunkia Marseille pergale.
- Balsų: 0
Komentarai (4)