Koeficientas mažas tačiau vertas didesnių nei įprastai investicijų. Statymas pakankamai lengvai sueit turėtų ir per 3 setus. Apie Ferrer daug nerašysiu, nes statymui reik, kad Almagro kovos duotų. Žiūrėjau porą setų su japonu. Nišikoris iš pradžių bandė ant griežto imt Ferrerį ir tikrai davė kovos, 6-2 (jei neklystu) pasibaigęs pirmas setas tikrai neatspindi lengvos pergalės jame. Nemažai momentų tiesiog pritrūkdavo sėkmės. Vėliau japonas pavargo ir viskas baigės kaip ir turėjo. Almagro laikau fiziškai tvirtesniu už japoną + gaves poilsio nemažai. Tai žaidėjas turintis gerą padalcą ir kas svarbu, kad laikytų savo padavimą, jei išlaikys, o gal ir setuką kokį nukarosins statymas suėjęs. Paskutiniuose 2juose mačuose lenkui nedavė išvis galimybės jį breikint, Tipsai 1 BP tik turėjo, kuriuo nepasinaudojo (nepilnai 2setud lošė). Japonas BP turėjo net 13, Ferrer 11 prieš jį. Almagro tikrai aukštesnės klasės už japoną todėl lemiamais momentais pasinaudos maximaliai galimybe persvert viską savo naudai.
- Balsų: 1
Komentarai (0)