Argentina olimpinėse žaidynėse kolkas šventė 3 pergales iš tiek pat galimų. Pirmose rungtynėse 2-1 įveikė dramblio kaulo rinktinę, antrose 1-0 įveikė Australiją, o trečiose, net ir žaisdami antra sudėtimi, 2-0 nugalėjo Serbiją. Argentinos žaidimas man palieka pačios solidžiausios komandos įspūdį visame čempionate, o Messi ir Riquelme išties žiba. Nors Olandijos puolime yra tokios pavardės kaip Babel ir Makaay, tačiau mano matytose rungtynėse šie žaidėjai atrodė visiškai blankiai ir nematau perspektyvų Olandijos rinktinei mače su Argentina.
- Balsų: 0
Komentarai (4)