Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2008/07/16 16:00 bet title -10.5 (-10.5) @-118 7/10
 

Na jei siandien Kanada pralos Korejai, tada nebeturiu zodziu ir is vis nezinau ka su ja reiketu daryti. Vakar Slovenai su Kanadieciai suzaide tikrai labai geras rungtynes ir tikriausiai pacias geriausias per siais metais suzaistas. Taciau Kanados rinktinei strigo siek tiek puolimas ir pagrindiniai zaidejai prastai suzaide... Tie patys Slovenai iveike Pietu Koreja 12 tasku skirtumu, siandien Kanados rinktine manau parodys ko is tikruju yra verta ir sutriuskins Koreja, zaidejai tikrai nera pajegiausi, siandien irodys savo pajeguma Kanados rinktine manau, nes jei pralosia tai tikriausiai iskrenta is antrankos, ir negales kovoti del antrosios vietos.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

AgeNt

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -17.63
  • ROI -2.56%
  • W% 53.68%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 99
  • Unitų atspėta: 706.37
  • W-L-T : 51-44-4
  • Vid. unitų skaičius: 7.31
  • Unitų spėta: 724.00
  • Vid. koeficientas: -120
 

Unitų pokytis

0-6-12-18-24-302025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (92)

  • Xexe mes su jackum laimėjom 😁
  • Vargsai ciurkiukai 😔 😔
  • 16.07.2008 13:00 Kanada - Pietų Korėja (Mažiau/Daugiau: 163.5) under under 1.85
    -117 17/20 Laimėta

    --------------------------------------------------------------------------------
    😁
  • Nu ir loheliai iš korėjos 😁 😁 😁
    pralaimėjo laimėtas rungtynes 😁 😁
  • Kanada isplese 😁
  • "
    Beat
    2008-07-16 10:34:19
    16.07.2008 13:00 Kanada - Pietų Korėja (Mažiau/Daugiau: 163.5) under 1.85 -117 17/20 Sprendžiama
    "

    zbs maniau underis nebepraeis 😁
  • Dar 11seku bepaliko
  • Jei gaus korėja, tai tik nusišaut žaidėjams 😁
  • Drama vyksta 😁 😁
  • Kanada jau prieky 😁
  • Ogo, bepaliko -2, Kanada gali isplest pergale vistiek
  • Bandau under.. 166..
  • Ka manot apie puerto rico - kroatija rungtynes
  • Oho koks cia dzionis pas mus.gera statyma pasirinkau😁

  • nikolas valink is cia
  • Laimi 11 koreja , na underis jau turetu praeit sveikinimai kas state ;]]
  • As cia uzmecia,kad negaus koreja 10.koks rezas ten?
  • Garantija, jei patiko dar viena verta demesio: imeem.com/people/gkht8By...o_shine_on_original_mix/
  • Bet tai kaip negali siauraakiu padengt nuo trajako.. lyderiai ...
  • Jo blemba man patiko puse dienos groja jau😁 )
  • Lafaa grazi daina 😁
  • Underi underi underi underi :/
  • Prašau hellrider; gal kada nors ir man pagelbėsi. Aš dažniausia ir sėdžiu dėl to live.
  • Na manau dabar jau pergale pasiims kanadieciai..tik kazin ar fora paeis....nu dar truputi geriau nei trecia sulostu ir valio bus 😁
  • Jau -5 ugu... kokios lengvos bapkes su live.. dienos statymas.. dekui dar karta uz info egisemis!!
  • Jau linksmiau 😁
  • Troica isodina ir ramu 😁
  • -10 atsilieka... nu davaj Kanada si kelini tegul islygina arba minimaliai bent issiverzia ;/
  • Kanadai viskas palengvėtų jei apsigintų nuo trajakų
  • Vel tie savo tritaskius meta 😁
  • Suzveres, suzveres nes ner kur trauktis
  • Egisemis tikrai turetu, nebent kanada isvis psichologine trauma butu gave..
  • Susikaupe atrodo kanada siek tiek :]
  • 40-51 jau losia vel biski suzveres gal 😁
  • O jei butu kanada pirmavus 20tasku manau nebutum parases savo statymo sio puikaus? 😁
  • Nera laiko ir noro su tavim gincitis o del laiko, as ka tik atejau is darbo
  • hellrider Aš užmečiau 500 manyčiau kad bent 1 taškeliu turėtų laimėt
  • Nuomone brangusis reiksti reikia rungtynes neprasidejus manau ,o ne kai jos ispuseja
  • Egisemis tikrai puikus statymas.. dekui uz info, nes orakulo neziurejau visai... o cia statymas labai geras manau
  • Tam ir yra sukurtas forumas kad galetum parasyt savo nuomone, uz ka statei, ir kas laimes ir pralaimes, ir t.t 😉 😁
  • Idomu kokie tos korejos troicai ar laisvi meto ar per rankas cia taip krenta
  • Tai koks pointas cia girtis kai visi kit prapisineja siabas? ;DD niekam neidomu zinok ;DD
  • O ka jau negalima ir parasyt uz ka uzdejau
  • 9/14 (64%)

    pzdc taiklumas.. dėjau ant korėjos šian visiškai.
  • Gerai kad underi imiau canados 😁
  • Manu yra geras variantas /GYVAI Orakule- kas laimės 3 kėlinuką/ 1,6 -Kanada. Gi negali taip visada sektis Korėjai ir Kanada manau padarys išvadas. HT 33-49
  • Mane tai vokieciu -11 gundo biski
  • Manau vokieciai laimes daugiau negu 11tasku 😁
  • Brazilai graikus nupils :]]]
  • Kokių dar bajerių bus šiandien? Zelandija iškirs vokiečius? 😁 😁 😁
  • Siaip nera zjb ateit korejai pirmaujant ant 15 tasku ir pasakyt tokia nesamone ;D
  • As tai paemes +10 koreja
  • statistika gana išraiškinga- Korėja laimėt nori labiau
    Canada Korea

    7/17 (41%) 2-POINTERS 6/16 (38%)
    6/11 (55%) 3-POINTERS 9/14 (64%)
    1/2 (50%) FREE THROWS 10/12 (83%)


  • Mėšlas čia rimtas gavos, net jei susikaups turės prakaituot, bet jau abejoju, kad korėja paleis savo šansą...
  • Treneris gal hiidinkas? ;DDD
  • Oj ne 81 isigudrino ciurkos dar imest ;D
  • Ai amen... gaus jie daugiau tuo 10 kas per ... tikrai kad kanadieciai... va tau ir siaurakiai.. prirink ju i ta nba ars neblogiau nei tie..
  • Underiui reikia kanados geresnio zaidimo jei prades spaust turetu pavykt nes antrai pusei netaip ir blogai dar 83 taskai :]]]
  • Nieko cia dar... paspaus treciam bus is 8-0 trajaku ir ne tik palygins..😁
  • Beveik atspejau 😁
  • ;ooo
  • Bet kaip jie trajakus meta / Korea- 3-POINTERS 8/13 (62%) /
  • Koreja turbut tritaskisus 80% meta 😁
  • Ten ginasi jie ar ne?
  • X-team tai tas ir yra kad vien ugis😡 bet cia jau nebesuprantu 😁
  • Sakyčiau kol kas labai didelis rezultatyvumas.
  • Velnias, gerai kad neėmiau 😁
    O šiaip tai keista, nes kanada tikrai sukomplektavo neblogą rinktinę ir prieš korėją turi ūgio pranašumą, kurį galėtų išnaudot.
  • Nesuprantu kas cia vyksta....
  • Fora kaip ir praeina, skirtumas tik tas kad neita puse 😁
  • Vietine tai vietine..... lesa tuos visus is zinomu klubu ir net pora tu vadinamu zvaigzdziu... kurie nuo suolo vargiai pakyla😁 ))
  • Laffa: kanada turi pora NBA žaidėjų savo sudėtyje, o ir kiti krepšininkai žaidžia daugmaž žinomuose klubuose Prancūzijoje, Vokietijoje. o Korėja - vietinė chebra visa 😁
  • Tai kad Kanada per pirmas 14min. padarė jau 10 klaidų, kai Korėja tik 2.
  • As apsidrausdamas emiau -7.5 bet turbut ir tai ne ka pades man😁
  • Gerai koreja ne europieciai😉 bet ir ne afrikieciai😉
  • Gal kur nors su live ziurit su vazidu ?
  • Viskas amen stafkei
  • Koreja irgi ne europieciai 😁 bet blemba.... jie jau mane siutina😡!!
  • Nu blem ka jie ten daro ;D pz jau underiui ;D
  • Kazkaip turejau nuojauta kad ta koreja gerokai kietesne nei mums ir bookams atrodo.. jei taip jau su slovenais sulose.. o kas ta kanada?! net ne europieciai.,.
  • Po trecio manau bus isvados jau tvirtesnes 😁 Nes koreja tai nezinau sekasi jiems kaip....
  • Po antro jau darysim išvadas 😁
  • Dar normaliai kol kas ,korejai negali sektis gi metyt tuos troicus bilekaip :/
  • 20-20 po pirmo
  • Oficialiam puslapy:
    athens2008.fiba.com/
  • Kur laivas?
  • Turėtų eit šitas
  • Nu as nusibezdzioniausiu tada ,bent ne vienas pralosiu po to :]]]]
  • 😁
  • 16.07.2008 13:00 Kanada - Pietų Korėja (Mažiau/Daugiau: 163.5) under 1.85 -117 17/20 Sprendžiama
  • 163,5 underiukas ,ka manot?
  • Man underis canados geriau