Na jei siandien Kanada pralos Korejai, tada nebeturiu zodziu ir is vis nezinau ka su ja reiketu daryti. Vakar Slovenai su Kanadieciai suzaide tikrai labai geras rungtynes ir tikriausiai pacias geriausias per siais metais suzaistas. Taciau Kanados rinktinei strigo siek tiek puolimas ir pagrindiniai zaidejai prastai suzaide... Tie patys Slovenai iveike Pietu Koreja 12 tasku skirtumu, siandien Kanados rinktine manau parodys ko is tikruju yra verta ir sutriuskins Koreja, zaidejai tikrai nera pajegiausi, siandien irodys savo pajeguma Kanados rinktine manau, nes jei pralosia tai tikriausiai iskrenta is antrankos, ir negales kovoti del antrosios vietos.
- Balsų: 0
-117 17/20 Laimėta
--------------------------------------------------------------------------------
😁
pralaimėjo laimėtas rungtynes 😁 😁
Beat
2008-07-16 10:34:19
16.07.2008 13:00 Kanada - Pietų Korėja (Mažiau/Daugiau: 163.5) under 1.85 -117 17/20 Sprendžiama
"
zbs maniau underis nebepraeis 😁
nikolas valink is cia
pzdc taiklumas.. dėjau ant korėjos šian visiškai.
Canada Korea
7/17 (41%) 2-POINTERS 6/16 (38%)
6/11 (55%) 3-POINTERS 9/14 (64%)
1/2 (50%) FREE THROWS 10/12 (83%)
O šiaip tai keista, nes kanada tikrai sukomplektavo neblogą rinktinę ir prieš korėją turi ūgio pranašumą, kurį galėtų išnaudot.
athens2008.fiba.com/