C grupes macas , susitinka vieni is turnyro favoritais laikomi Olandijos futbolininkai ir kovingieji rumunai. Mano pasirinkimas siose rungtynese yra Over 2.5 .
Olandai jau uzsitikrino vieta ketvirtfinalyje , skirtingai nei rumunai, jiem reikalinga pergale , lygiuju atveju jie dar turetu sansu patekti i kita etapa, taciau viskas priklausytu nuo Italijos ir Prancuzijos rungtyniu baigties.
Van Basteno komanda turbut nustebino visus pirmame ir antrame ture tiesiog sutriuskinusi Italijos ir Prancuzijos rinktines.Istikro daug ka tikriausiai nustebino ir tie patys rumunai , kurie sugebejo suzaisti lygiosiomis su siomis komandomis.
Van Bastenas pries rungtynes su rumunais sake, kad leis pailseti keliems pagrindiniams zaidejams, taciau tai nereiskia, kad jo komanda nesieks pergales , ir pridejo , kad jam kiekvienos rungtynes yra svarbios.
Rumunijos treneris turi siokiu tokiu problemu su savo komanda, du gynejai Goian ir Radoi negales padeti savo komandai. Tai gali sukelti problemu rumunu ginybai , zinant olandu galinga puolima.
Kaip zinote Olandai siame turnyre musa daug ivarciu , net 7 ivarciai per 2 rungtynes, o kadangi Rumunijos rinktineje yra problemu ginybos grandyje ,tai manau, kad siose rungtynese galesime pamatyti ne 1 ivarti i Rumunijos vartus.
Rumunai privales atakuoti nuo pat rungtyniu pradzios ir rungtynese pries Italija mes mateme , kad jie gali imusti. Jie seks Italijos ir Prancuzijos rungtyniu rezultata , jei kuri nors komanda issivers i prieki , rumunai tada dar labiau susikoncentruos i puolima nej i ginyba , o olandai tuo gales pasinaudoti ir sukurti greitu kontroataku. Taigi manau isvysime nemazai ivarciu.
- Balsų: 0
Mario Melchiot
Johnny Heitinga
Joris Mathijsen
Giovanni v. Bronckhorst
Demy de Zeeuw
Orlando Engelaar
Dirk Kuyt
Rafael van der Vaart
Wesley Sneijder
Klaas Jan Huntelaar
kitakart neprasyk o nuejk i livescore.com tenais viskas surasyta ... i EURO 2008 skilty ...
Prancuzai jau kreipesi i UEFA kad priverstu olandus zaisti pagridine sudetimi , bet ju pretenzijos buvo atmestos . Tai pacio trenerio reikalas kas bus isleisti i aikste. Juk reikia patiem laimeti , o ne tiketis kitu pagalbos.
Manau labai realus statymas , kad rumunai laimes.