Haaa....... C`mon babyyyy 😁 😁
Taigi... Pusfinalis... Serija 2-0 Montepaschi naudai 😁
Šiandien manau, montepaschi užbaigs ramiai serija, ir pateks į finalą. Būs daug tikrai įmetančiu iš MDP. Žaist nežais atsipalaidavę, bet rodys tikrai gražų krepšinį. Armani jeans supranta, kad tai jau galas, tai ne ta komanda kuri kovoja ik igalo 😁
Armani Milano vs. Montepaschi SI 69:82
Montepaschi SI vs. Armani Milano 75:71
Kaip matote, abu kartus nepraėjo...
Neturiu ką daugiau čia pasakyt, tik tai, kad armani žais labai atsipalaidavę, vaikišką krepšinį, todėl gynybos būs nematyt ten, o montepaschi kaip visada - pabaigs ramiai serija su daug Tritaškiu..
Beje.. kaip draugas man sakė šiandien veiksmai vyks taip:
Lavrinovičius 6/9 3 pts.
Kaukenas: 10/10 Baudos
Todėl overis ir sueis 😁
GL.
- Balsų: 0
atsibodo kiek kartu sakiau, nemoku reiškt minčių rišliai ir dar kimba, nu ir gerai