Padebornas zaidzia del nieko. Jie laimejo paskutines 3 varzybas, bet tik pries tas komandas, kurios irgi jau nebeturi del ko varzytis: Ulm, Trier ir Bremerhaven. Oldenburgas yra geroje formoje, nes jie laimejo paskutines 11 varzybu is 12. Taip jie siekia uzsitikrinti kuo aukstesne vieta pries atkrintamasias varzybas ir gauti ne toki stipru priesininka. Taigi sveciai turetu kautis is visu jegu ir siekti pergales isvykoje daugiau nei 3 taskais. Sekmes! 😉
- Balsų: 0
Komentarai (0)