Susitinka dvi siek tiek skirtingo lygio komandos. Sezona vidutiniskai pradejes Fredrikstad: pralaimeta 1 ture pries stipria komanda Brann, taciau po to iskovotos 2 pergales. Ypac svarbi ir gal kiek netiketa isvykoje nugaletas Rosenborgas. Siandieniniai ju varzovai dar blogiau pradejo sezona: pirmame ture iskovota pergale namuose pries HamKam, veliau isvykoje nusileista Lyn, o treciame ture namie iskovotos lygiosios Stabaek. Favoritas cia aiskus ne vien del to, kad zais namuose, bet ir todel kad kiekvienose kol kas varzybose imusa maziausiai po 2 ivarcius. Manau to pergalei uztektu zinant, kad Bodo/Glimt komanda pries stiprius varzovus prasileidzia ne viena ivarti. Varzybu pradzia turetu buti komandu susipazinimas, todel pirmas kelinys gali baigtis lygiosiom, bet jei kuri komanda ispirs tai mano manymu bus Fredrikstad. Ispyrus ivarti liks tik issaugoti persvara, o geriausiu atveju ja padidinti. Sekmes! 😉
- Balsų: 0
Komentarai (2)