Taigi... Stebiu Braunschweig žaidimą jau ketvirtas rungtynes iš eilės ir matos, kad komanda atsigauna, padaro daug pavojingų atakų varžovų vartams, matosi, kad komanda tikrai nežada baigti paskutiniai bundeslygoje. Žiūrint į Stuttgart, namuose penkis mačus iš eilės praleido bent po vieną įvartį, bei Stuttgartui dabar nepatys geriausi laikai, todėl manau tikrai Braunschweig įmuš bent vieną įvarti, galima tikėtis ir pergalės, tačiau pasiliksiu prie \"Komanda įmuš įvartį\" sėkmės!
- Balsų: 9
Komentarai (2)