Kirba nuojauta,kad snd Galatasaray su Chelsia suzais lygiosiomis. Pirma,visuose siu metu ankstesniuose astunfinaliuose dar nebuvo lygiuju! Antra,Galatasaray CL labai retai pralaimi namuose ir musa bent po viena ivarti. Tad manau,kad snd gali buti 1:1. Sekmes statantiems!
- Balsų: 15
Komentarai (1)