Aj velniai nemate, idesiu ir kaip prognoze, gal daugiau kas pamatys ta komentara kuri parasiau po kolegos Neo prognoze ;}} ir dar papildysiu jy su 3.5 setu overiu, kuris turbut yra geriausias pasirinkimas is tu varzybu.
Visiskai pritariu statymui, nezinau kodel sakot kad savo jau padare Robredo ir jam laikas namo. Robredo rodo labai gera tenisa, Backhandas veikia tiesiog idealiai, is forehando irgi gali pralauzti gynyba bet kurio zaidejo, turnyrui pasiruoses maximaliai, didesnio kovotojo vargu ar yra visam ATP neskaitant Top3 zaideju. Wawrinkos zaidimu esu labai nusivyles, klaidu daro belekiek, isvis kaip tokio reitingo zaidejas tai zaidzia sezono pradzioj tikrai labai prastai, aisku ima dauguma zaideju sausais rezultatais bet pasiziurekit kaip visuose setuose uzsitampo ir dar kolkas siemet nelose nei su vienu topiniu zaideju sanciu auksciau Top50. H2H 1-6 irgi sakyciau kazka tai reiskia, tuo labiau kai 2 pergales paseme pernai kai Wawrika lose geriausia tenisa karjeroi. Kas turi proto cia su Sveicaru neis o kad pasiims seta Robredas tai manau daugiau maziau garantuoti pinigai ;}} Bardaciokas mate kad ejau pries jy 4 sete net kai zaide su Falla ir staciau ant 4.5 kofo lengva ranka, o nuo to matco niekas nepasikeite, todel sita statyma imsiu tuo labiau. Cia jau ziuriu vos ne prognoze parasiau, galeciau drasiai sita komentara perkelti i prognozes bet uzteks ir cia kad bus, geru varzybu! ;}}
- Balsų: 15
Komentarai (2)