Renkuosi nevezio pliusine fora siose rungtynese. Kodel taip renkuose? Todel kad Nevezis namie visada gerai kovoja su visomis komandomis, pasveike bus Dabkus su Brazeltonu. Tuo labiau Nevezis turejo daug dienu poilsio ir ruosesi sioms rungtynems su grandu, nes paskutines rungtynes lose gal pries 10 dienu su Tonybetu. Manau, kad fora tikrai per didele, pralaimejimas 8-15 tasku cia yra realiausias.
- Balsų: 28
Komentarai (4)