Pagrindinis argumentas kodel imu Ferrera yra tas kad jis sitam turnyre visada pasirodo labai gerai ir krenta dazniausiai nuo Djoko tik kaip pastaruosius 2 metus. Ispanu Pitbulis yra vienas is tu zaideju kurie sezona pradeda galingai, nors atrodo jau pagyvenes seniukas bet noro, motyvacijos pas jy daug kaip niekad, vistik reikes isssaugoti 3 vieta reitinge, todel geras pasiruosimas sezonui butinas. Apie Wawrinka galiu pasakyt viena dalyka, kaip buvo teslius tai[ ir liks, apsizadzia tuos kurie uz jo zemiau bet auksciau jis nebekils, cia man toks vienkartinis issisokelis kaip Almagro ar Tipsius. Be to, niekad nepasizymedavo galingu sezono startu Wawris. Manau kad sitame matce gana nesunkiai turetu triumfuoti Ispanas, kuriam cia ir sioks toks principo reikalas laimeti pries Wawrinka po pernai metu.
- Balsų: 37
Komentarai (7)