Sakyčiau geras kofas už Oly ir galiu pasakyti dėl kokių priežasčių. Pirmiausia Bayern klubas šiuo metu yra visiškoje duobėje. Eurolygoje pralaimėtos jau trejos rungtynės iš eilės. Pralaimėta išvykose prieš Galatasaray ir Montepaschi atitinkamai 74-84 ir 62-71 bei pralaimėta namuose prieš ne patį stipriausią varžovą, Zielionos Goros \"Stelmet\" 71-78. Tuo tarpu rytojaus varžovai iš Graikijos šluoja visus iš eilės tiek eurolygoje tiek ir vietiniame fronte. Taigi čia tik Olympiacos pergalė, galbūt vokiečiai ir duos kovos, bet galiausiai graikai turėtų laimėti, nes jie yra aiškūs favoritai. Sėkmės
- Balsų: 58
Komentarai (2)