Sveiki. Seniai rašiau, bet šituo statymu norėčiau pasidalint, nes mano akimis jis vertas dėmesio. Nors čia nba ir visko būna, bet Detroit ekipa rodo atsigavimo ženklus (2w streak, miami vakar nugalėtas išvykoje). Komanda surinkta nebloga, dėl patekimo į PO kovos, manau 4-5 vietos rytuose. Na bucks absoliutūs autsaideriai (3-14), neturi aiškaus lyderio, namie žaidžia prastai 2-6 balansas. Vakar pralaimėta keltams 108-100 išvykoje. Šį sezona Pistons jau buvo nugalėję bucks 113-94. Nors pistons loš ir išvykoje, bet po vakar pergalės prieš miami turėtų ir šianakt nesunkiai susitvarkyt su elniais, pasirinkimas -3 DETROIT. Sėkmės
- Balsų: 51
Komentarai (1)