Imu toki varijanta kad abi komandos siandien pasizymew bent po karta. Ajaxas zaidzia namu rungtynias su lyderiai barca. Taciau barsa gresmingiau atrodo atakoje bet tikrai ne gynyboje. Mano manymu nusiteikimas tiek konsentracija siandien turetu buti ajaxo puseje nes kovojant del antros vietos reikalingi taskai, tuolab snd ac su celtiku zaidzia tarpusavyje. Iniciatyva aisku tures barca nors ir zais be messio taciau olandu komanda gerai zaidzia kontraatakoje kas yra didziausias peilis ispanu komandai kurios gynejai zaidzia aukstai. O apie barcos ataka nera ka sneketi, net neabejoju kad jie pasieks taip pat ivarti.
- Balsų: 6
Komentarai (0)