Sveiki taigi noreciau pradeti tuo, kad sklando gandai kad pas kutxa nezais Nocioni ir kaip komanda gali geriau suzaisti be savo lyderio kur tai matyta? Aisku buna isimciu bet cia jau kaip taisykle matau tapo, kad kaip nelosia lyderis komanda suzais geriau.Taigi Maccabi namuose sunkiai ikandamas riesutelis visoms komandoms ir manau kad 6 tasku fora turetu sueit sekmes.
- Balsų: 33
Komentarai (1)