Labas vakaras. As kaip visada veluoju bet laiko dar yra 😁 Na nezinau ar daugelis bus priestaraujanciu jog nemano kad sitam finale bus 3 game . As esu tuo isitikines . Va kas ir uzkliuvo man siandien kad uz Dzokoviciaus 2:1 duoda 3,8@ o uz Nadalio 5,05@. Kodel renkuosi ispana? Ogi todel kad mano akim ziurint jis siek tiek geriau siuo metu atrodo uz Novaka + stebejau jo matcha su sveicaru vakar tai toli grazu ispudzio nepaliko, laimejo nes Wawrinka visiskai degradaves . Taigi ispanas man cia ziuris geriau + kofas daug didesnis , o kad serbas sausa gaus tai irgi nebukim optimistai . Sekmes ! 😁
- Balsų: 11
Komentarai (1)