Paskutyniai statymai šį sezoną ir čia rinksiuosi šveicaro pergalę,kuris maloniai stebina.Geras mačas su Nadaliu,kur tiek pirmam sete,tiek antram sete turėjo savo šansus,tačiau fortūna buvo ne jo pusėje.Gražus ir kokybiškas tenisas prieš Berdycha.
Ferreras sakyčiau išsikvėpė po Paryžiaus praktiškai neturėjo poilsio ir tai atsispindi jo žaidyme.Tiek nuo Nadalio, tiek nuo Berdycho pasigavo barankas ir jau šansų į kitą etapą praeiti nebeturi.Kita situacija su Wawrinka, čia jam reikia laimėti ir laukti Nadalio pergalės kas manau ir įvyks.Taigi drąsiai renkuosi Wawrinkos pergalę.
- Balsų: 6
Komentarai (6)