Sveiki. tai bus pirma mano prignoze todel pasiruoses ir kritikai ir viskam kitam 😁 Pasirinkau Unicajos pergale eurolygoje pries bayern. Paziurejus i pirmas tris vokieciu varzybas mazdaug ir isaiskejo ju veidas. laimeta pries tas komandas kurias ir tyketasi buvo laimeti ( zieliona gora , montepaschi) ,o pralaimejo pries ka ir turejo pralaimet (olympiacos) ,o Unicaja si sezona yra visai kitokia. Teko paciam matyti Unicajos paskutines varzybas pries galatasaray. zavejausi kaip plaza sukoregavo ten gynyba, ir pult yra ten kam (paskutine pergale eurolygoje +27 skirtumu ). Ir patirties Unicaja turi tokiuose turnyruose daugiau turi ,vienintelis Bayern pliusas ziurovu palaikymas gausus kuris vokietyjoje normalus ir krepsinyje 😁 sekmes tiem kas pabandys 😁
- Balsų: 35
Komentarai (2)