Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2013/11/03 20:04 As Roma @-109 8/10
 

Cia nera ka daug rasyti! Tik dabar pastebejau, bet mano manymu tai dienos yvikis! As Roma ne karto nera pralaimejus tarpusavio macose, todel nematau kodel turetu pralaimeti ir sy karta. Pas AS Roma 5 win is eiles , puiki forma , o vat pas jus priesininkus viskas atvirksciai!

  • Balsų: 57
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Xprrepie

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai 14.73
  • ROI 11.42%
  • W% 50.00%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 16
  • Unitų atspėta: 143.73
  • W-L-T : 8-8-0
  • Vid. unitų skaičius: 8.06
  • Unitų spėta: 129.00
  • Vid. koeficientas: 124.2
 

Unitų pokytis

30241812602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (62)

  • Sveikinu
  • 1:1..
  • Triuba..
  • Ragas ragelis
  • Turi but tas ivartis... pastoviai Roma surezga geras atakas
  • Blyn tiek progu 😄
  • Na sakiau kad kazkada turėjo baigtis romos pergalės
  • Nepraeis
  • As 770 uzdejau uz Torino pergale.Praeis manau
  • Ne toks sakei tik 300 uzdejai gi 😉 matau negali atsidziaugti viena karta kad pajemei,nu mldc 😉
  • Cerci graziai zaidzia...
  • 😄 koks golas
  • Toki sanca praleido :/
  • 😁
  • Tai aisku dar cia ,kad nieks neaisku buna aisku tik pasibaigus varzyboms 😉 Bet jau pradzia yra! O uz monaco labai norejosi padeti gera sumele, bet statistika ir nuojauta neapgavo,kad nereikia.... Nors ir kaip jie man patiktu... 😔. Jei Roma laimes tai rytas vel bus va toks😡 ----> s22.postimg.org/672we0n29/image.jpg

    ;D
  • Baikit cirkus kresti
  • Nu nezinau ar cia viskas taip aisku po 1 golo nes torino pereme kamuolio kontrole,roma nieko nebesukuria,nebent kas pasikeis antroj pusej
  • Torino pavojingai dar atrodo 😄 ciuju mus savo
  • Nu teks dar palaukti 😄
  • Monaco reik golo dabar !
  • Malci dar 1 ir as ramus 😄
  • Vilka mini vilkas cia 😄
  • Ne kaip ne kaip siandien bus ka veikti bent ivarti pelnyti
  • Golas 😡
  • Koki sansa turejo..
  • 😄
  • Tai jai nesigirtu po kekvienu komentaru visi ir tyletu ir px butu 😉
  • Koks jum skirtumas ką jis laimėjo, žiurėkit savo ,o ne svetimų
  • Klounas tu klounas 😄D nieks ir nepraso rasyti tavo tu picku,o jai pardavineji tai ir pardavinek nx cia dar kazka rasai savo statymus? 😄 ir poto verki,sakau tiesiog parodyk savo ankstesnius laimetus ivykius 😉)
  • Va romos sudetis kuri zais : ROMA (4-3-3): De Sanctis; Maicon, Benatia, Burdisso, Balzaretti; Bradley, De Rossi, Strootman; Pjanic, Borriello, Florenzi
  • As asmeniskai tikiu situo statymu. Manau 80% kad praeis lengvai,kiti 15% jog sunkiai, na o dar 5%,kad bus fail! Todel vyruciai bunam optimistai ir apie lose net negalvojam! Sako, bus easy win! 😁))
  • Na paziurėsim ilgai atsakymo ilgai laukt nereiks tiks pora valandų 😁
  • Pas italus gali ivykti bet kas, aplamai kiek tenka ziureti per tv italu futbola, netgi kai susitinka labai rimtos komandos, stadionai uzpildyti max 50% , na isties idomi situacija, na o siandien jau steigmenu buvo, Lazio stipriausios sudeties namie pasikrove nuo lavonu, o Udinese tokia stipri namu komanda totaliai gavo nuo Inter, cia geriausiai imti under 2,5.
  • As tai speciau jei laimes tau sunkiai 1:0 ..o siaip tikrai manau gali but 0:0
  • Šitos pergalės kazkada turi baigtis ir jos gali baigtis dabar as nerizikuociuo
  • Tikras kad šitas praeis?
  • Ir jei istikruju buvo baisu ziureti vos ta 1 gola imuse
  • Destro,gervinho,castan ir totti nezais 😉 bet jie nezaide ir praeitam mace 😉
  • Totti ir gervinio nezais pas roma;/
  • Y sy klausima atsakysiu kodel pats belekiek statyti negaliu jums asmeniskai jei man parasyti y emeila arba facebooka 😉
  • Tai gi nieks nesako tau nieko blogo 😁
  • Paprastas klausimas.. koks tau tikslas pardavinet sutartus macus ? taigi gali pasiimt paskolas bankuose ar kur tik beduoda, pastatyt ir laimingas esi ? kam dar kazkam kitam duoti ?
  • Prasau nuoroda jei netikite.

    s21.postimg.org/knc8osox3/image.jpg.

    Verkit toliau vaikai
    As cia nenoriu girtis, bet uzknisot jei netikite.
    Cia vienos naktie darbas buna. Pora kartu per menesy turiu 100% statymus kurie yra sutarti. Kam ydomu kreipkites , pardavineju statymus.

    Facebooke: Paulius Nt

    Emeilu: [email protected]
  • Blemba Ciapka99 kaimieti, vaike tu jau pradedi mane nervinti. Parasiau viska kodel nerodau as lapuku su yvikiais durneli. Gal tau dar pinigu kruva nufotkinti kai laikau ir atsiusti nori!? Sakau susirask man facebooke jei kazko nori, uzknisai cia rasineti be tikslo.
  • Nieks neprikibo tiesiog parasai komentara,ir pisa prota kai tu pakelsi 14000lt tada kalbesim mazdaug 😄D giriasi vaikas o irodymu neturi
  • Grynai... tie Lietuviai tai pavyduoliai ziaurus... Jei patys neturi tai ir netiki,kad kitas gali tureti. Viesai tikrai nerodysiu savo picku is ju pinigus uzdirbineju... 😉 Jei ka domina galiu atsiusti y privata rasykit emeila [email protected] arba facebooke Paulius NT
  • Ziaurus, prikibo prie zmogaus
  • 😄DD
  • Bilieteliu foto parodyk 😁 su statytom sumom o ne situos isemimo cekius 😉
  • Uz sita 300lt.
  • Kiek pats uzmetei?
  • Tai cia ne laimejimas irgi 😄D
  • Ciapka99 sito uzteks yrodimui!?

    s21.postimg.org/pqs0wn8kn/image.jpg
  • Ir aplamai, kazkada turi baigtis tos pergales
  • Mano nuomone reiktu imti 1.5+ ower Romos ir taip padarysiu, nes Torino turi parako paspausti varzovus ir ne viena karta irode.
  • Su Roma viskas gerai, daug kalbu yra, kad ROma statysis nauja stadiona, birzoje akcijos pakilo 260 % 😡
    tai tik domina investuotojus.
  • Ir kur cia irodo kad vienos nakties laimejimas?
  • Prasau nuoroda jei netikite.

    s21.postimg.org/knc8osox3/image.jpg.

    Verkit toliau vaikai 😉
    As cia nenoriu girtis, bet uzknisot jei netikite.
    Cia vienos naktie darbas buna. Pora kartu per menesy turiu 100% statymus kurie yra sutarti. Kam ydomu kreipkites , pardavineju statymus. 😉
  • Kokius tu cia brudus rasai. Nematai pagrindo Romai pralaimet? O tai koks pagrindas Torinui pralaimet?
  • Neuzpisa visada po kekvienu statymu ta pati komentara rasyti? 😄DD
  • Su ipadu rasau todel klaidu pridarau 😁 Kai 14000lt per nakty padarysi tada galesim pakalbeti 😉
  • Pas jus priesininkus 😄D roma jau 10 win is eiles 😁) rasai pievas nieko nesidomi 😲