Lietuviai kaskiek emociniame pakilime po pergales,bosniams tai labai svarbios varzybos. Tiesiog manau kad siandien aiksteje vyks rimta kova (aisku bosniai atakuos spaus lietuvius o lt kontraatakuos) lietuva gan nebloblogai moka zaisti antru numeriu taciau puolimo grandis nera labai auksto lygio. Kaip bebutu manau bihpalaus lietuvius ir laimes 2-0. Kaskodel nujauciu kad bus butent toks rez
- Balsų: 12
Komentarai (2)