Visu pirma, mano manymu jau uz ukraina kofas yra per didelis. Taip, latviai isejo is geros grupes, zaidimas buvo kokybiskas, bet atkarpomis ir labai chaotiskas ir klampus. Siandien manau latviai gaus viena neparankiausiu komandu jiems. Latviu ginklas yra tolimi metimai, bet Ukraina juos meta 44 proc tailumu, latviai 33. Taip, kad nebus toks neiveikiamas ginklas, + latviai gauna viena geresniu ekipu kuri ginasi ir kaunasi del kiekvieno kamuolio. Ukraina patys supranta jog jiems tai skaityk vienas ir geriausias saltas uzsikabinti siandien, del kito etapo. Ukrainos ir priekis yra daug geresnis ir visos linijos man atrodo geriau. Su tokiu pabandysiu Ukraina, nors baigtis turetu sprestis paciam gale. Ukraina turetu zinot jog viskas sukasi ant perimetro aukstai ir tam bus puikiai pasiruose.
- Balsų: 24
Komentarai (0)