Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2007/12/25 03:00 bet title L.A. Lakers win (L.A. Lakers win) @100 10/10
 

Paskutiniai 5 šių komandų mačai:

New York - L.A. Lakers W - 90:95
Philadelphia - L.A. Lakers W - 101:106
Cleveland - L.A. Lakers L - 94:90
Chicago - L.A. Lakers W - 91:103
L.A. Lakers - L.A. Clippers W - 113:92

Phoenix - Toronto W - 122:103
Dallas - Phoenix L - 108:105
San Antonio - Phoenix W - 95:100
No/Okla. City - Phoenix L - 101:98
Phoenix - Utah W - 103:98

Na ką,kaip matome,Lakers su Kobe priešakyje grįžta po įšvykų maratono į savo arena. Kiek teko domėtis,tai žinau,jog Lakers ekipoje problemų dėl traumų nėra. Lakers įgyjo gan nebloga sportine forma,dėl to manau jog jiems
neturėtu įškilti problemų žaidžiant prieš Phoenix'a. Ir šiaip bendrai paėmus Phoenix'as yra gan ėtinai parankus varžovas,už kurį Kobe su savo kompanija dažniausiai sugeba įmesti daugiau taškų. O čia dar prisidės noras,saviems žiurovams padovanoti Kalėdine dovanėle... Apie Phoenix'a daug pasakyt negaliu,tiesiog pažiūrėjus į rezultatus,matosi kad komandai kažko trūksta,žaidžia nestabiliai(vienas rungtynes ilsisi,kitas žaidžia...). Žodžiu čia matau Lakers pergalę 15-20 taškų ir apie 40 Kobe's taškų.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Tiuris

Padėkų: 0

Sekėjų: 1

  • Unitai 198.46
  • ROI 30.82%
  • W% 73.85%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 65
  • Unitų atspėta: 842.46
  • W-L-T : 48-17-0
  • Vid. unitų skaičius: 9.91
  • Unitų spėta: 644.00
  • Vid. koeficientas: -122
 

Unitų pokytis

2102041981921861802025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Suskleisti statistiką Detali statistika

Komentarai (31)

  • Jau ts 2.1 😁
  • Cia tikrai neverta 10/10 nes komandu sansai geriausiu atveju Lakers lygus beje omnibet duoda 2.25 kofa.
  • Joa, as irgi pritariu! Taip ir padarom! [;
  • Sitas geras, padarom taip ! ;]]] 😡😡!!
  • As tau wabale pasakiau kame reples del tu keliu nicku. Jei tu manai kad as taip begu nuo minuso,tuomet istrink visus tuos nickus,ir palik su didziausiu minusu,as tau irodysiu,kad galiu ji issokdint is minuso. Gal tokiu atveju nebebus tavo antipatijos,repliku,izeidinejimu...?
  • Jau pastates si bei ta is premiershipo bet dar yra pinigu internetinej saskaitoj orakule tai uzmest reiks ka nors poryt..dar skotais zais tai galima kazka sukonstruot..siaip tikiuosi jau ir rangers ir celtic pergales nes kiek gali jie suda malt.
  • Dėl premiershipo tai bus iš mano pusės kažkas tikrai 😁
  • Aš pasakysiu taip kaip yra, o tu paklausyk 😁
    tiems nariams kuriems turiu kokią antipatiją dėl kokių nors priežasčių(čiuo atveju tau dėl 10 nickų ir dėl daug vienodų prognozių iš vieno mačo anksčiau), tai tokiems niekada negrasinu banais ir nebaninu, laukiu kol paslįs lygioj vietoj. Nes tiesiog noriu būųt sąžiningas ir vadovautis ne asmeniniu nusistatymu.
  • As i prognozuotojus tikrai nesitrynu,nes man ir taip gerai,o sakydamas jog kiek galesiu-tiek prisidesiu,turejau omeny bendra puslapio pliusa. Ir dar,su banais bent keleta kartu tikrai grasinai...
  • Geriau prognozuokit Premier shipa 26 dienos bus idomiau paskaityt 😁 nors ten daug maz viskas aisku iskyrus pora trejeta macu 😁
  • Man tokia normali nuotaika todėl aš nepiktai visai kalbu, be neapykantos. tiesiog negražu nieko neišmanant burt. jei turi kitų šaltinių tai jau geriau duok stats ir sakyk kad petras ar jonas pasakė...
  • Nesipikyt juk kuciu vakaras 😁
  • Ne karto dar tau nesakiau kad bana desiu... Va o tu is karto keikies. Megdavai nuo kitu nes apsitersdavai vis su kiekvienu nick.
    Paaiškink faktą parašei komentare apie prognozuotojų pliusą ar minusą "jei galėsiu-padėsiu". Tai reiškias norėjai į prognozuotojus? 😁
  • Beje,pripazistu kad NBA daug neraukiu,bet pickas trauktas ne is galvos...
  • Ale pikti jus cia.
  • Tu wabale manes negasdink,o su kitais nikais begau nuo taves,nes tu mane jau uz*****,taip kad gali deti bana,tik pries tai paaiskindamas uz ka,supratai?
  • Wabalai man atrodo cia nieko neismanantis zmogus susiklaidintu su tokia prognoze 😁
  • Tuoj tu čia būsi palaisvintas žmogeli. pasijautęs labai svarbus esi, tai gali dūmt žmogau valdantis 7 nickus. ko su kitais nuo minuso pabėgai? gal prisipažink? KLoune nieko apie krepšinį neišmanai ir dar rašai.
  • Wabale,kloune tu,juk sakiau kad laisvas... 😄
  • Matai Tiuri ne man vienam tas tavo 15-20 tasku juokingas pasirode? 😁
  • Kloune tu pasižiūrėjai į mačo rezultatą praėjusio ir svaigsti, kad Lakers laimės, nors nežinai komandų sudėčių net. iš Lakers tik kobe ir žinai turbūt? Spėlioji ir žmones klaidini. Gal eik geriau savo kitu nicku parašy kokią prognozę? padidink ten minusą
  • Wabale svaigale laisvas... 😄
  • Tai joa pamatysim..dar ilgai laukt reikes 😁 jau geriau cia imciau tasku totala didesni
  • Nu jau taip nusvaigta kad negaliu. 15-20 taškų? tu gal nesveikas? Kobe 40? kažkaip prieš Suns jei nežinojai tai kai kobe žaidžia tai Lakers laimi jei kobe nežaidžia vienas...
    Ir išvis ką čia nusišneki Suns nestabilūs... Nersidomi tai geriau išvis nieko nerašyk nes kaip klounas tik pasirodai. "kiek teko domėtis" tai turbūt galima išverst į "spėju"
  • Pagyvensim-pamatysim baniau... 😁
  • Nu nu..tikrai tiek nesutriuskins suns'u lakersa'i vien i tavo pateikta statistika pazejus suns net stipresnem komandom ne karto nepralaimejo net dvizenkliu skirtumu o tu cia tikiesi sutriuskinimo..per daug drasiai sneki galiu pasakyt..cia aplamai nugaletojas neaiskus..NBA niekada nebuna garantuotu nebent si sezona koks bostonas zaistu pries sietla namie 😁
  • Patikekek baniau,ne per daug...
  • Jo,ryt 00:00 h.
    Kas is 25 i 26?
  • Ar tik ne per daug cia uzsimojai tikedamasis lakers pergales 15-20 tasku?
  • Nu is 25 i 26 😁
  • Bet cia los ryt nakit jo??