Paskutiniai 5 šių komandų mačai:
New York - L.A. Lakers W - 90:95
Philadelphia - L.A. Lakers W - 101:106
Cleveland - L.A. Lakers L - 94:90
Chicago - L.A. Lakers W - 91:103
L.A. Lakers - L.A. Clippers W - 113:92
Phoenix - Toronto W - 122:103
Dallas - Phoenix L - 108:105
San Antonio - Phoenix W - 95:100
No/Okla. City - Phoenix L - 101:98
Phoenix - Utah W - 103:98
Na ką,kaip matome,Lakers su Kobe priešakyje grįžta po įšvykų maratono į savo arena. Kiek teko domėtis,tai žinau,jog Lakers ekipoje problemų dėl traumų nėra. Lakers įgyjo gan nebloga sportine forma,dėl to manau jog jiems
neturėtu įškilti problemų žaidžiant prieš Phoenix'a. Ir šiaip bendrai paėmus Phoenix'as yra gan ėtinai parankus varžovas,už kurį Kobe su savo kompanija dažniausiai sugeba įmesti daugiau taškų. O čia dar prisidės noras,saviems žiurovams padovanoti Kalėdine dovanėle... Apie Phoenix'a daug pasakyt negaliu,tiesiog pažiūrėjus į rezultatus,matosi kad komandai kažko trūksta,žaidžia nestabiliai(vienas rungtynes ilsisi,kitas žaidžia...). Žodžiu čia matau Lakers pergalę 15-20 taškų ir apie 40 Kobe's taškų.
- Balsų: 0
tiems nariams kuriems turiu kokią antipatiją dėl kokių nors priežasčių(čiuo atveju tau dėl 10 nickų ir dėl daug vienodų prognozių iš vieno mačo anksčiau), tai tokiems niekada negrasinu banais ir nebaninu, laukiu kol paslįs lygioj vietoj. Nes tiesiog noriu būųt sąžiningas ir vadovautis ne asmeniniu nusistatymu.
Paaiškink faktą parašei komentare apie prognozuotojų pliusą ar minusą "jei galėsiu-padėsiu". Tai reiškias norėjai į prognozuotojus? 😁
Ir išvis ką čia nusišneki Suns nestabilūs... Nersidomi tai geriau išvis nieko nerašyk nes kaip klounas tik pasirodai. "kiek teko domėtis" tai turbūt galima išverst į "spėju"
Kas is 25 i 26?