Na tai, cia jau sitoj serijoj viskas yra aisku, bet fora duodama milziniska. Manau zalgiris pasitausos biski, bandyk ka nors naujo, o nevezis visgi nores sukovoti su cempionais. Isvykoje siais metais sitokios foros irgi zalgiris nepermuse nei karto
- Balsų: 32
Komentarai (9)