Kolegos, jau anksciau aprase sita ivyki, todel as per daugiausiai neissiplesiu. Abiejos komandos atvaziuoja siandien tiek nugaleti, ziurint i turnyrine lentele, akivaizdu, kad 3 taskai tiek namu komandai tiek sveciams butu labai gera dovana. Maastricht kovoja del cempionu titulo ir nuo Spartos atsilieka tik 1 tasku, bet turi net 2 rungtynes atsargoje, Volendom rikiuojasi 6 vietoje ir nuo prizininku trejeto atsilieka vos 4 taskais. Kova turetu vykti nuo 1 minutes. Zinoma, niekam ne paslaptis, jog Olandijos lygose vyrauja atviras futbolas. Todel mano pasirinkimas bent 2 namu ivarciai. Neramina tai, jog sveciai nera tie, kurie praleistu daug ivarciu. Bet mano nuomone, kuo turnyras ritasi toliau, tuo svarbesnes kovos tampa. Imusus namams, tikiu, kad sveciai persimes i prieki. Sekmes
- Balsų: 4
Komentarai (0)