Na taip, visi sneka, kad chimkis negauna algu, streikuos, bet pats Kurtinaitis pasake, kad zaidejai dirba ir treniruotese ir varzybose iki galo, tad kol dar nepradejo ispardavineti ju, tol ir zais. Zaidzia namie su lenku vidutiniokais Turow, kurie man tikrai nepalieka gero ispudzio, praejusiam ture pralose kalevui isvykoje, tad chimkis tikrai dar pasispardys ir parodys vadovam uz ka jiem turi buti mokamos algos.
- Balsų: 39
Komentarai (8)