Karaliskasis klubas smarkiai isibegejas ir acb ir eurolygoje. Plaza sake, kad reikia neisivelti su realu i greita zaidima, kuri jaunieji krepsininkai gali palaikyti, o zalgiris - laubiau jau patyrusi veteranu komanda, kuri visas 40 min tikrai nespes begti. Taip pat vienas brolis iskrites neribotam laikui, kitam problemus su keliu, Jankuna vis kamuoja paties skausmai. Realas turi daugiau stipresniu individualiai zaideju, tad manau apibegs zalgiri kuris pavargs ir 6 tasku pranasumas nebus problema
- Balsų: 64
Komentarai (5)