Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Top Sport

Atsakyti Sekti temą
TommyR rašė:

Cia visiems per 30d tik 100e galima nusiimti is topo cashu punkte? ar cia tik man? Lapk 2d buvau nuvykes, norejau 200e nusiimti, pasake kad tik 100e galiu per 30d...

Pagal nauja reglamenta jie gali tam tikram zmogui punkte leisti nusiimti tik 100€. Jeigu esi laimintis zaidejas ir panasiai gali leisti tada nusiimti tik 100€, taip top-sport kovoti bando kaip suprantu😁
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 577 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Per 6metus tope mano didziausias statymas buvo 50e, didziausias laimejimas ~40e, as manau cia mano tokia "bausme" skyre del to jog as, is bet365 persimetu i skrill, tada is skrill, i topa ir tada punkte nusiemu, nors ir tai dydziausia suma buvo ~300e
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
viliusx rašė:

Tai juk 16 maziau uz 16,5

Aha, suklydau su matematika 😁 Bet kaip matau pagal topsport ir oficialiame puslapyje klasifikavo 18 lenktyninku, tavo statymas buvo "KLASIFIKUOTŲ BOLIDŲ SKAIČIUS" , o ne kiek pasitrauks, skirtumas tas kad gale lenktyniu pasitraukusius irgi klasifikuoja.
Registravosi: 2009/10/02 Žinučių: 216 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
ryklys rašė:

Aha, suklydau su matematika 😁 Bet kaip matau pagal topsport ir oficialiame puslapyje klasifikavo 18 lenktyninku, tavo statymas buvo "KLASIFIKUOTŲ BOLIDŲ SKAIČIUS" , o ne kiek pasitrauks, skirtumas tas kad gale lenktyniu pasitraukusius irgi klasifikuoja.

Aha, jau pats pasiskaiciau, nu abydnai cia sitas
Registravosi: 2015/08/29 Žinučių: 18 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Gal kas vakar žiūrėjot iki galo France Ligue 1 varžybas tarp St. Etienne ir Monaco? Kiek galiausiai buvo parodyta geltonų kortelių (neįskaitant raudonų). Flashscore rašo 4, kitur rašo 3, dar kitur 2. Iš flashscore matau, kad dvi kortelės buvo parodytos pačioje pabaigoje, galimai jau pasibaigus pridėtam laikui. Bet kokiu atveju kaip čia visas šitas reikalas turėtų būti traktuotas, kadangi stačiau GK daugiau 3.5, bet TopSport rašo, kad pralaimėta.
Registravosi: 2014/07/13 Žinučių: 188 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
wim rašė:

Gal kas vakar žiūrėjot iki galo France Ligue 1 varžybas tarp St. Etienne ir Monaco? Kiek galiausiai buvo parodyta geltonų kortelių (neįskaitant raudonų). Flashscore rašo 4, kitur rašo 3, dar kitur 2. Iš flashscore matau, kad dvi kortelės buvo parodytos pačioje pabaigoje, galimai jau pasibaigus pridėtam laikui. Bet kokiu atveju kaip čia visas šitas reikalas turėtų būti traktuotas, kadangi stačiau GK daugiau 3.5, bet TopSport rašo, kad pralaimėta.

Ju oficialem puslapi raso kad per prideta laika parode taip kad topas apipiso
Registravosi: 2019/10/12 Žinučių: 25 Padėkų: 1
Cituoti
0
Nebent topas traktuoja tai kad per 90min 😂😂😂
Registravosi: 2019/10/12 Žinučių: 25 Padėkų: 1
Cituoti
0
Nežinau ką jie traktuoja, bet vat ką tik atsakė, kad tipo buvo parodytos 2 kortelės bei pridėjo nuotrauką. Nuotrauka tiesiog pati pirma suvedus į google.
Registravosi: 2014/07/13 Žinučių: 188 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
wim rašė:

Nežinau ką jie traktuoja, bet vat ką tik atsakė, kad tipo buvo parodytos 2 kortelės bei pridėjo nuotrauką. Nuotrauka tiesiog pati pirma suvedus į google.

Nu tai nukopink sita: ligue1.com/ligue1/feuille_match/86522 ir nusiusk, pabrezdamas, kad tai oficiali ligue1 svetaine. Pasakyk, kad jie turi vadovautis oficialiais saltiniais o ne random.
Bet kokiu atveju istaisys tokia klaida, cia nervuotis nera del ko.
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
0
Įsijungus flashscore ir ten rašoma skliausteliuose paskutinės dvi kortelės parodytos (not on pitch), o tokias korteles, beveik niekas netraktuoja.
Registravosi: 2011/04/12 Žinučių: 210 Padėkų: 1111 Tel.: LT
Cituoti
1
Sherbis rašė:

Įsijungus flashscore ir ten rašoma skliausteliuose paskutinės dvi kortelės parodytos (not on pitch), o tokias korteles, beveik niekas netraktuoja.

Case solved
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
0
Sherbis rašė:

Įsijungus flashscore ir ten rašoma skliausteliuose paskutinės dvi kortelės parodytos (not on pitch), o tokias korteles, beveik niekas netraktuoja.

Visai neseniai patikslino vadinasi, nes dar ryte ir net dieną nebuvo parašyta, tačiau buvo galima suprasti, kad galbūt kortelės buvo parodytos jau pasibaigus pagrindiniam laikui.
Registravosi: 2014/07/13 Žinučių: 188 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
TommyR rašė:

Cia visiems per 30d tik 100e galima nusiimti is topo cashu punkte? ar cia tik man? Lapk 2d buvau nuvykes, norejau 200e nusiimti, pasake kad tik 100e galiu per 30d...

Vakar ėmiau 500.problemu nekilo.
Registravosi: 2012/11/10 Žinučių: 283 Padėkų: 10 Tel.: LT
Cituoti
0
Ar gali topas be ispejimo uzdaryti lazybu saskaita? Paskutini karta buvau prisijunges pries menesi, o paskutiniai statymai atlikti pries 3 men. Saskaita limituota
Registravosi: 2018/07/07 Žinučių: 136 Tel.: LT
Cituoti
0
Skygryn rašė:

Ar gali topas be ispejimo uzdaryti lazybu saskaita? Paskutini karta buvau prisijunges pries menesi, o paskutiniai statymai atlikti pries 3 men. Saskaita limituota

Gali
Registravosi: 2015/08/08 Žinučių: 558 Padėkų: 36 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki kas bandot topsporte grynais nusiimti pinigu,parasykit i [email protected] ar duoda jums daugiau nei 100eu ar ne.Kaip zinia isejo precedento neturintis reglamento punktas kuriuo bus leidziama per men isimti iki 100eu...Veliau paaiskinsiu daugiau,dabar laukciau laisku kam duoda nuimt kam ne
Registravosi: 2013/08/30 Žinučių: 1584 Padėkų: 699 Tel.: LT
Cituoti
2
VicenteR rašė:

Sveiki kas bandot topsporte grynais nusiimti pinigu,parasykit i [email protected] ar duoda jums daugiau nei 100eu ar ne.Kaip zinia isejo precedento neturintis reglamento punktas kuriuo bus leidziama per men isimti iki 100eu...Veliau paaiskinsiu daugiau,dabar laukciau laisku kam duoda nuimt kam ne

Realiai niekam neturetu daugiau nei 100 leisti nusiimti,ypac limituotiems(pries reglamenta neleido nei 1 eu nuimti) bet va Dieckus teigia,kad jam dave 500. Isvada kad topas leis nusiimti pinigus tik pagrindinams topsport remejams.
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 202 Tel.: LT
Cituoti
0
Romukas7 rašė:

Realiai niekam neturetu daugiau nei 100 leisti nusiimti,ypac limituotiems(pries reglamenta neleido nei 1 eu nuimti) bet va Dieckus teigia,kad jam dave 500. Isvada kad topas leis nusiimti pinigus tik pagrindinams topsport remejams.

Ta prasme rėmėjams?Aš ten minuso n metu nesu turejes
Registravosi: 2012/11/10 Žinučių: 283 Padėkų: 10 Tel.: LT
Cituoti
0
Dieckus rašė:

Ta prasme rėmėjams?Aš ten minuso n metu nesu turejes

Tai kaip limitu negavai ;d?
Registravosi: 2015/08/08 Žinučių: 558 Padėkų: 36 Tel.: LT
Cituoti
0
Dieckus rašė:

Ta prasme rėmėjams?Aš ten minuso n metu nesu turejes

As ir nelinkiu tureti minuso,tiesiog kito logisko paaiskinimo kolkas nera.
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 202 Tel.: LT
Cituoti
0