Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Bet365

Atsakyti Sekti temą
Darosi neimanoma naudotis sita kontora. atsirado naujas apribojimas (vakar ar uzvakar), kai acc registracijos salis ir jei statoma is kitos salies (pvz mano atvejas, turiu uzsienetiska acc bet gyvenu lt) tai neleidzia statyti. kadangi vpn jau seniai neveikia su bet365, tai gal kas girdejote/zinoti koks budas butu apeiti sita nesamone?
Registravosi: 2010/09/12 Žinučių: 285 Tel.: LT
Cituoti
0
Ka daryt su naujais acc bet365? Kokie yra mokejimo ir ismokejimo budai jei accountas naujas? Skrill ir lietuvisku banku pavedimai nesigauna tai kaip ne is UK naujo account daryti pavedimus? Ar yra koks sprendimas?
Registravosi: 2018/07/25 Žinučių: 90 Tel.: LT
Cituoti
2
Betsa rašė:

Ka daryt su naujais acc bet365? Kokie yra mokejimo ir ismokejimo budai jei accountas naujas? Skrill ir lietuvisku banku pavedimai nesigauna tai kaip ne is UK naujo account daryti pavedimus? Ar yra koks sprendimas?

Su kokiu banku bandei?
Registravosi: 2017/07/30 Žinučių: 96 Tel.: LT
Cituoti
0
Augis05 rašė:

Su kokiu banku bandei?

SEB
Registravosi: 2018/07/25 Žinučių: 90 Tel.: LT
Cituoti
0
waldaz rašė:

Darosi neimanoma naudotis sita kontora. atsirado naujas apribojimas (vakar ar uzvakar), kai acc registracijos salis ir jei statoma is kitos salies (pvz mano atvejas, turiu uzsienetiska acc bet gyvenu lt) tai neleidzia statyti. kadangi vpn jau seniai neveikia su bet365, tai gal kas girdejote/zinoti koks budas butu apeiti sita nesamone?

Statyt kompą (išsinuomuot tam laikui pas kažką namie, kad stovėtų pajungtas) ir jungtis prie jo per Ultraviewer ar Teamviewer bei statyt, nes kaip minėjai vpn nepanaudosi.

Dar gali būti variantas pirkti sim kortelę ir per roamingą naršyt, tada suteikia tos šalies IP adresą, kaip su lietuviška kortele visur važinėjant rodys, kad esi Lietuvoje visą laiką.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7331 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
waldaz rašė:

Darosi neimanoma naudotis sita kontora. atsirado naujas apribojimas (vakar ar uzvakar), kai acc registracijos salis ir jei statoma is kitos salies (pvz mano atvejas, turiu uzsienetiska acc bet gyvenu lt) tai neleidzia statyti. kadangi vpn jau seniai neveikia su bet365, tai gal kas girdejote/zinoti koks budas butu apeiti sita nesamone?

Man lygiai pats. Acc koks 7metu senumo, vakar jau nebeleido betint, nes acc registruotas norgei, o as Lietuvoj sedziu. Supportas paaiskino, kad turiu uzsiregistruoti is naujo ir nurodyti Lietuva kaip sali. Klausiau ar gali perkelti visa info is seno acc i nauja, tai atrase, kad neimanoma. Pzdaaaa
Registravosi: 2012/11/04 Žinučių: 258 Padėkų: 1
Cituoti
0
unik rašė:

Statyt kompą (išsinuomuot tam laikui pas kažką namie, kad stovėtų pajungtas) ir jungtis prie jo per Ultraviewer ar Teamviewer bei statyt, nes kaip minėjai vpn nepanaudosi.

Dar gali būti variantas pirkti sim kortelę ir per roamingą naršyt, tada suteikia tos šalies IP adresą, kaip su lietuviška kortele visur važinėjant rodys, kad esi Lietuvoje visą laiką.

Nu sitas variantas neblogas su sms lietuviska, ar bandet sita varianta? reikes bandyti,
Registravosi: 2010/11/07 Žinučių: 150 Padėkų: 34 Tel.: GB
Cituoti
0
Overis1 rašė:

Nu sitas variantas neblogas su sms lietuviska, ar bandet sita varianta? reikes bandyti,

Katik bandziau sita buda su sms kortele lt, tai veikia leido atlikti statymus, aciu unik.
Registravosi: 2010/11/07 Žinučių: 150 Padėkų: 34 Tel.: GB
Cituoti
1
O jei naudoti DNSet?
Registravosi: 2015/08/01 Žinučių: 25 Tel.: LT
Cituoti
0
Sim kortele butu idealu, bet pas mane ne eu acc... Teks su teamvieweriu bandyti tartis. Tikiuosi gal ateiti atsiras koks budas dar apeiti.
Registravosi: 2010/09/12 Žinučių: 285 Tel.: LT
Cituoti
1
Atlikus pirma deposita is banko, atsirado kazkam skrillo variantas?
Registravosi: 2017/07/30 Žinučių: 96 Tel.: LT
Cituoti
0
Gal žinot kodėl neleidžia pasirinkti mokėjimo būdo skrill ar netteler?
Registravosi: 2015/05/26 Žinučių: 2
Cituoti
0
Jei nauja paskyra tai ir neleis, nes isseme naujiems acc skrill, pas mane 3metai pvz paskyrai yra 6 papilsimo budai visokiausi
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
Kazkur pries 4 menesius kurta
Registravosi: 2015/05/26 Žinučių: 2
Cituoti
0
Overis1 rašė:

Katik bandziau sita buda su sms kortele lt, tai veikia leido atlikti statymus, aciu unik.

Gali detaliau paaiskint kaip tu ka cia darei su ta kortele, kad leidzia betinti? Man irgi reikia, plz helpp, senas lAbai acc su dideliais limitais, o negaliu naudoti😔
Registravosi: 2012/11/04 Žinučių: 258 Padėkų: 1
Cituoti
0
darudisDAR rašė:

Gali detaliau paaiskint kaip tu ka cia darei su ta kortele, kad leidzia betinti? Man irgi reikia, plz helpp, senas lAbai acc su dideliais limitais, o negaliu naudoti😔

Tai tau reiktu gauti norvegiska sim kortele ir su ja jungtis prie bet365
Registravosi: 2010/09/12 Žinučių: 285 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki,uzsakiau is Bet365 lietuviskos isgryninima i skriil per kiek dienu pareina snd jau 5 diena ir nera kiek jum ilgiausia ejo.Dekui uz atsakymus
Registravosi: 2012/03/01 Žinučių: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Neriukaas rašė:

Sveiki,uzsakiau is Bet365 lietuviskos isgryninima i skriil per kiek dienu pareina snd jau 5 diena ir nera kiek jum ilgiausia ejo.Dekui uz atsakymus

Is bet365 i skrill shaibos ateina per 3val. Nesvarbu ar pirmadienis, ar sekmadienis, bet kuriuo paros metu - max 3val ir pinigai saskaitoje
Registravosi: 2012/11/04 Žinučių: 258 Padėkų: 1
Cituoti
1
darudisDAR rašė:

Is bet365 i skrill shaibos ateina per 3val. Nesvarbu ar pirmadienis, ar sekmadienis, bet kuriuo paros metu - max 3val ir pinigai saskaitoje

Atsksciau per tiek ir ateidavo preita karta siunciau tai per dvi paras atejo o dabar jau 5 diena,parasiau kur saibos tylu jokio atsakymo
Registravosi: 2012/03/01 Žinučių: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Zodziu pas mane taip,esu Norgei,su vietiniu Wifi neleidzia statyti per lietuviska acc,pasijungiu per lt korta mobiluji intereta iskart leidzia
Registravosi: 2018/08/20 Žinučių: 47 Padėkų: 27 Tel.: LT
Cituoti
0