Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Bet365

Atsakyti Sekti temą
Sveiki, gal kas žinote, kaip elgtis tokioje situacijoje: noriu susikurti bet365 paskyrą, esu Lietuvis, tačiau gyvenu Danijoje ir turiu danišką banko sąskaitą. Ar kai kuriu anketą, nurodyti šalį Lietuvą ar Daniją? Jei nurodysiu Daniją, ar nebus problemų su tapatybės patvirtinimu, nes pasas tai lietuviškas? Ačiū.
Registravosi: 2019/02/01 Žinučių: 3
Cituoti
0
blist rašė:

Sveiki, gal kas žinote, kaip elgtis tokioje situacijoje: noriu susikurti bet365 paskyrą, esu Lietuvis, tačiau gyvenu Danijoje ir turiu danišką banko sąskaitą. Ar kai kuriu anketą, nurodyti šalį Lietuvą ar Daniją? Jei nurodysiu Daniją, ar nebus problemų su tapatybės patvirtinimu, nes pasas tai lietuviškas? Ačiū.

Darykis Daniska,reikes tik adresa patvirtinti ir kronom bus acountas.
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 202 Tel.: LT
Cituoti
0
Romukas7 rašė:

Darykis Daniska,reikes tik adresa patvirtinti ir kronom bus acountas.

Ačiū. O kaip su adreso patvirtinimu? Kokių dokumentų gali reikėti?
Registravosi: 2019/02/01 Žinučių: 3
Cituoti
0
blist rašė:

Ačiū. O kaip su adreso patvirtinimu? Kokių dokumentų gali reikėti?

Geriausiai laiskas tinka kazkokiu mokesciu,ar panasiai,bet ne senesnis,nei 3 men. Tinka elektronines saskaitos,ar printscr is banko puslapio su adresu.
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 202 Tel.: LT
Cituoti
0
Romukas7 rašė:

Geriausiai laiskas tinka kazkokiu mokesciu,ar panasiai,bet ne senesnis,nei 3 men. Tinka elektronines saskaitos,ar printscr is banko puslapio su adresu.

Dėkui už info, mėginsiu 😁
Registravosi: 2019/02/01 Žinučių: 3
Cituoti
1
Gal jau kam ikrito swedo atmestos ismokos i 365? Maciau jau kai kurie virs dvieju savaiciu laukia,as asmeniskai nuo 12d laukiu ir ar kam padejo to pavedimo swift kopija is swedo(uz 6 eu ) ?
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 202 Tel.: LT
Cituoti
0
Mano atmetimas buvo vasario 5. Vakar email parasiau bet365 pridedamas swift ir is naujo smulkiai viska paaiskindamas. Bet va jau beveik para praejo - atsakymo net i email negavau. Jie neatsako, ar negavo (tipo i spam papuole) ?
Registravosi: 2011/03/28 Žinučių: 452
Cituoti
0
skanizole rašė:

Mano atmetimas buvo vasario 5. Vakar email parasiau bet365 pridedamas swift ir is naujo smulkiai viska paaiskindamas. Bet va jau beveik para praejo - atsakymo net i email negavau. Jie neatsako, ar negavo (tipo i spam papuole) ?

Man irgi ignoras. Rašiau gyvai. Patikrino mano laiškus. Swift kopijoje matosi transakcijos nr. Tai live agent kreipėsi I payment department. Jie patikrino, agentas pranešė kad bet365 pinigus gavo. Paklause ką norėčiau jog darytu jie toliau. Paprasiau re-process į tą patį banko acc is earthport PLC įmonės. Tai pasakė jog payment department patvirtino mano prasyma. Vakar vakare tai atlikau. Laukiu dabar pajudejimo. Speciau jog pas jų dabar didelis krūvis ir nebesigilina į email žinutės.
Registravosi: 2019/02/18 Žinučių: 17
Cituoti
0
Update. Ką tik įkrito eurai. Greitai sudirbo 365. Virš 3k. No problem I swed.
Registravosi: 2019/02/18 Žinučių: 17
Cituoti
2
Xialong Ji rašė:

Update. Ką tik įkrito eurai. Greitai sudirbo 365. Virš 3k. No problem I swed.

O kiek dienu kabejo pinigai?
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 202 Tel.: LT
Cituoti
0
Mano atveju matau kad vakar po Chat 23:30 jie padarė nauja withdrawal request mano acc istorijoje. Prieš tai nuo 02.04 kabėjo. Tai nei 24h netruko kaip suprantu ši karta.
Registravosi: 2019/02/18 Žinučių: 17
Cituoti
0
Naujas fokusas pas mane😁nebegaliu daryti deposit per mastercard,nei per skrill naudodamasis mastercard.uzvakar dar viskas ok buvo.papyko swedbankas ant manes trbt😁o jei rimtai gal kazkam panasiai nutiko?
Registravosi: 2015/07/09 Žinučių: 21 Tel.: LT
Cituoti
0
paulo30 rašė:

Naujas fokusas pas mane😁nebegaliu daryti deposit per mastercard,nei per skrill naudodamasis mastercard.uzvakar dar viskas ok buvo.papyko swedbankas ant manes trbt😁o jei rimtai gal kazkam panasiai nutiko?

Swedas zadejo blokuoti ir imokas i 365,o skrila reikia pildyti bankiniu pavedimu,arba is kito skrilo.
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 202 Tel.: LT
Cituoti
0
Gavot kas kors ismokas kurias is naujo padare? Pas mane pries 3dienas pakartojo is kitos saskaitos bet pinigai neatejo dar.
Registravosi: 2018/03/05 Žinučių: 16
Cituoti
0
makalakala rašė:

Gavot kas kors ismokas kurias is naujo padare? Pas mane pries 3dienas pakartojo is kitos saskaitos bet pinigai neatejo dar.

Man vakar paakrtotinas per pusdieni atejo i sweda.
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 202 Tel.: LT
Cituoti
0
Sebas tą patį jau daro, tik neduoda jokio swift išrašo ir jiem neįdomu, klausimas , kaip tiksliai suformuluot klausimą bet365 , kad jie pervestu iš kitos banko saskaitos, nes arba pataikiau ant atsilupusio info darbuotojo, arba ir tie pradeda įjunginėt durnių..
Registravosi: 2010/02/19 Žinučių: 9 Padėkų: 7
Cituoti
0
HardAxe rašė:

Gal kam aktualu bus.

Truputi info, tiems, kas Deposite is Swedo ar kitu banku ir dabar negalit issiimt nes nepriima. Teoriskai 365 meta pinigus tik i ten, is ko depositinat, bet galim apeit.

Tarkim 500e isimetet is Swedo, dabar isiimt duoda tik banku. Atsidarykit Netelleri / Skrilla, nusipirkit koki 60e, (min deposit 15eu), atlikt pora depositu is pvz netellerio po 15eu. Tada paspauskit cash-out, ismes, kad del multi depositu bus svarstoma kur ismoketi, po paros gausit laiska 99%, kad ismoka daroma i banka. Tada prisijungiat, atsaukiat ir dar pora kart padarot depositus is e-pinigines su maziausiais pasirinkimais. Vel einat i withdrawal skilti, pasirenkat suma ir jau turetu visi pinigai eit i e-pinigine. Jei kartais vel ismestu, kad i banka. Kartojat procedura ir ramiai issiimsit pinigus i e-pinigine, nors ir isimetet is Swed ar kitu banku.

Noriu pasitikslinti ar kas nors taip darėte ir ar pavyko? Taip pat ką turi omenyje sakydamas cashout? Tipo įsimesti iš skrill kažkiek pinigų, pastatyti ant kažkokio įvykio ir padaryti cashout pačiame bet365?
Registravosi: 2014/07/13 Žinučių: 188 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Isidedi pinigu i skrilla arba netteleri, deposini i bet365, ir turetu pasikeist cashout funkcija ne be i banka, o i ten is kur idejai naujai. visada taip buvo ir viskas veikia.
Registravosi: 2014/03/22 Žinučių: 680 Padėkų: 94
Cituoti
0
RockyBalboa rašė:

Isidedi pinigu i skrilla arba netteleri, deposini i bet365, ir turetu pasikeist cashout funkcija ne be i banka, o i ten is kur idejai naujai. visada taip buvo ir viskas veikia.

Lietuviams niekas neveikia,atmeta ismoka ir automatiskai veda vel i banka,tada bankas atmeta,po 1-2 savaiciu grizta pinigai i 365 ir akimirksniu perveda vel i banka,bet is kitos jau banko saskaitos.....ir kai jau balansas nulinis,tada pildai jau skrilu.
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 202 Tel.: LT
Cituoti
0
Viskas visada gerai buvo. Dabar per Dns jungiuosi. Ok, pajungė puslapį, login ir išmeta... Neleidžia jungtis. Galit padėt?

part.lt/img/bbdbeaff40a9...b9f9017975772a8cb357.png
Registravosi: 2014/06/11 Žinučių: 29
Cituoti
0