Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Bet365

Atsakyti
Sekti temą
vytas1 Rašė:

Aisku, o gal zinai kaip su unibet yra siuo atveju ?


Unibet siūlo 50eur premija naujai registruotiems vartotojams (kiek kartų prasukti premija reikia, kad galėtum nusiimti, nežinau) http://www.statymai.com/unibet/visit/
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6267 Tel.: LT
Cituoti
0
Ačiū 😁
Registravosi: 2014/08/18 Žinučių: 28 Padėkų: 32
Cituoti
0
Sveiki, susiduriau su siokia tokia problema Bet365 bendroveje, gal kamnors yra taip buve ir galetu pagelbeti ir patarti. Pradesiu nuo to, jog Sekmadieni (vasario 22 d) susikuriau accounta ir nusiunciau jiems savo ID korteles ir vairuotojo pazymejimo foto, tada parasiau jiems i livechata kad patvirtintu mano tapatybe ir leistu statyti( kol neparasiau neleido statyt ant nieko). Jie man atrase, kad galite statyti, taciau jusu tapatybe pilnai bus patvirtinta po 72h. Kagi siandien jau vasario 30 o nieko neivyko, tad kreipiausi vel i ju live chata. Sako man kad patvirtinimas uztruks dar 72 valandas ir atsiunte i emaila man laisko jog patvirtinciau savo duomenis ar jie tikri..Svarbiausia kad as noriu padaryti pinigu ismokejima, o be tapatybes patvirtinimo negaliu. Negi po 72 valadu manes prasys dar karta palaukti 72 valandas?😁) Gal kas esate susidure zmones su tokiais atvejais?
Registravosi: 2010/05/06 Žinučių: 558 Padėkų: 31
Cituoti
0
Jose Rašė:

Sveiki, susiduriau su siokia tokia problema Bet365 bendroveje, gal kamnors yra taip buve ir galetu pagelbeti ir patarti. Pradesiu nuo to, jog Sekmadieni (vasario 22 d) susikuriau accounta ir nusiunciau jiems savo ID korteles ir vairuotojo pazymejimo foto, tada parasiau jiems i livechata kad patvirtintu mano tapatybe ir leistu statyti( kol neparasiau neleido statyt ant nieko). Jie man atrase, kad galite statyti, taciau jusu tapatybe pilnai bus patvirtinta po 72h. Kagi siandien jau vasario 30 o nieko neivyko, tad kreipiausi vel i ju live chata. Sako man kad patvirtinimas uztruks dar 72 valandas ir atsiunte i emaila man laisko jog patvirtinciau savo duomenis ar jie tikri..Svarbiausia kad as noriu padaryti pinigu ismokejima, o be tapatybes patvirtinimo negaliu. Negi po 72 valadu manes prasys dar karta palaukti 72 valandas?😁) Gal kas esate susidure zmones su tokiais atvejais?


Šiaip gyvenamosios vietos adresą pasitvirtink jeigu dar nepasitvirtinęs, o kas liečia tapatybės patvirtinimą tai problemų dėl to neturėjau, galbūt kažkuo užkliuvai jog tempia gumą. Bet kuriuo atveju šiuo metu bet365 labai sustiprino reikalavimus, kas liečia patvirtinimus, lyginant kaip buvo ankščiau, telieka laukti arba neduoti ramybės jiems 😁
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6267 Tel.: LT
Cituoti
0
Nu man ir buvo kad galejau statyti o išsigrynint ne,poto kai nusiunčiau visu doku kopijas.tai paprašiau per live chata kad jie man paskambintu,atsakiau i visus ju klausimus,kad isitikintu jog aš tai aš 😁 ir viskas buvo sutvarkyta per pora min.
Registravosi: 2014/06/21 Žinučių: 432 Padėkų: 18 Tel.: LT
Cituoti
0
Apie sia kontora nieko negaliu pasakyti ka nors blogo,nebent kofai aisku zemi,bet kas liecia ismoku, imoku ar bonusu tai vien pliusai.
va vakar gavau gavau is ju lojalumo premija 30 euru, 15 euru jie man dave per klaida,bet neatsieme ir va ka parase:


We recently contacted you to let you know about a bonus that was credited to your account, however due to a technical issue, we credited two bonuses rather than one.

As a gesture of goodwill, we would like you to keep both bonuses to use on the Sports and markets of your choice.

Please accept our apologies for any inconvenience caused.

Kind regards,
The bet365 Team

Lietuvoj kuri nors kontora butu tap padare 😁 atkirstu is kart pinigus. Ir svarbiausiai nereikejo jokio inesimo pinigu,tik pastatyti 3 kartus ta suma kuria dave.tai va kas liecia tokius dalykus tikrai solidi kontora, 😁
Registravosi: 2015/01/04 Žinučių: 68
Cituoti
0
Jose Rašė:

Sveiki, susiduriau su siokia tokia problema Bet365 bendroveje, gal kamnors yra taip buve ir galetu pagelbeti ir patarti. Pradesiu nuo to, jog Sekmadieni (vasario 22 d) susikuriau accounta ir nusiunciau jiems savo ID korteles ir vairuotojo pazymejimo foto, tada parasiau jiems i livechata kad patvirtintu mano tapatybe ir leistu statyti( kol neparasiau neleido statyt ant nieko). Jie man atrase, kad galite statyti, taciau jusu tapatybe pilnai bus patvirtinta po 72h. Kagi siandien jau vasario 30 o nieko neivyko, tad kreipiausi vel i ju live chata. Sako man kad patvirtinimas uztruks dar 72 valandas ir atsiunte i emaila man laisko jog patvirtinciau savo duomenis ar jie tikri..Svarbiausia kad as noriu padaryti pinigu ismokejima, o be tapatybes patvirtinimo negaliu. Negi po 72 valadu manes prasys dar karta palaukti 72 valandas?😁) Gal kas esate susidure zmones su tokiais atvejais?


Ai cia jie is naujo tikrina tapatybe ir man buvo.tai man uzteko tapatybe korteles kopija nusiusti,bet ir reikejo i live chata kreiptis,nes man dege tipo tu nepraejai adreso patikrinimo,bet per live chata jie man sutvarke kad uzteko tiktai korteles kopijos ir cia buvo po nauju metu kazkur
Registravosi: 2015/01/04 Žinučių: 68
Cituoti
0
O kaip reikia savo adresa patvirtinti ?
Registravosi: 2015/02/10 Žinučių: 57
Cituoti
0
zvaigzdutis Rašė:

o kaip reikia savo adresa patvirtinti ?


Spaudi "Know Your Customer" ir pasirenki Postal code verification ar kažkas tokio ir savaitės ar 2 savaičių bėgyje gauni laišką iš jų, kuriame yra nurodytas kodas, kurį įvedus savo bet365 pąskyroje automatiškai patvirtini savo gyvenamosios vietos adresą
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6267 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, galvoju atsidaryt saskaita dar vienoje uzsienio kontoroje (kol kas turejau tik Unibete) ir konkreciai renkuosi tarp dvieju, bet365 ir pinnacle. Maciau kad esat cia ne vienas ir ne du siu kompaniju klientai, todel gal galetumete kazka patart? kuri yra geresne? kaip su pinigu inesimu ir atsiemimu? ar abeijose kompanijose galima daryt tiesioginius pavedimus is savo bankines saskaitos be jokiu skrill, nes laukt nuo 3-5 dienu kol pinigai pasiekia skrill saskaita, o paskuij ja tik inesinet i savo lazybu saskaita tai man biski apgailetinai atrodo. Tiesiog noriu suzinot kuri yra paprastesne vartotojui ir nereikia eit per sesis saitus kad pasipildyt lazybu saskaita 😁
Registravosi: 2009/02/17 Žinučių: 79 Padėkų: 3
Cituoti
0
Naudoju bet365 ir esu viskuo patekintas.. 😉 pinigai per pora dienu sask.
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
sport advisor Rašė:

naudoju bet365 ir esu viskuo patekintas.. 😉 pinigai per pora dienu sask.



Bet vien persivedimas i skrill saskaita pervedinejant elektronine bankininkyste uztrunka? ar as teisus?
Registravosi: 2009/02/17 Žinučių: 79 Padėkų: 3
Cituoti
0
Zinok nepasakysiu, nets pats naudoju lloyds banko kortele tai ji kaip kreditke jokiu man skrilu gyvenime neprireike.
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
Biški neįvažiavau į posūkį.turėjau bet365 simonko-thiemo overi,įvyko retired,tai labanakt bapkem,negražins dėl to?čia tipo kaip mūsų lt išmintingosios kontoros?
Registravosi: 2014/06/21 Žinučių: 432 Padėkų: 18 Tel.: LT
Cituoti
0
Viskas tvarkoj,jau grazino,tik užtruko pusvalanduką 😁
Registravosi: 2014/06/21 Žinučių: 432 Padėkų: 18 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki xebryte visad statyadvau tik lt bendrove, bet noriu ant roland garoos 300e persivest i kokia uzsienio kontora, ir statysiu tik tenisa.. ka patartumet bet365 tinkama?😁 ir bonusas gal palankus? nereikia ten sukaliot kaip tony 10kartu ant 1.85 kofo😄
Registravosi: 2015/02/10 Žinučių: 57
Cituoti
0
zvaigzdutis Rašė:

Sveiki xebryte visad statyadvau tik lt bendrove, bet noriu ant roland garoos 300e persivest i kokia uzsienio kontora, ir statysiu tik tenisa.. ka patartumet bet365 tinkama?😁 ir bonusas gal palankus? nereikia ten sukaliot kaip tony 10kartu ant 1.85 kofo😄


Tinkama bet365, taip pat ir pinnacle (bonusų išvis neduoda), deposit bonusų bet365 nebeduoda lietuviams jau ilgą laiką, bet būna bonusai eigoje po 15eur (3 kart prasukt sumą reikia)
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6267 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki. Galit kas nors paaiskint kodel lietuviams jie dabar is vis nebenori duot bonusu jokiu? Ankciau duodavo ir gan daznai, o dabar siulo 5 eurus ir dar bando vaizduot lyg cia pats geriausias ju pasiulymas butu.
Registravosi: 2010/12/01 Žinučių: 1397 Padėkų: 44
Cituoti
0
kitatikis Rašė:

Sveiki. Galit kas nors paaiskint kodel lietuviams jie dabar is vis nebenori duot bonusu jokiu? Ankciau duodavo ir gan daznai, o dabar siulo 5 eurus ir dar bando vaizduot lyg cia pats geriausias ju pasiulymas butu.


Dėl bonusų su nelegaliais ID prasukinėjimo.
Viskas bus gerai! Telegram -> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7343 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
kitatikis Rašė:

Sveiki. Galit kas nors paaiskint kodel lietuviams jie dabar is vis nebenori duot bonusu jokiu? Ankciau duodavo ir gan daznai, o dabar siulo 5 eurus ir dar bando vaizduot lyg cia pats geriausias ju pasiulymas butu.



Kiekvienam siulo individualiai,pralaimintiems siulo didesnes sumas ir dazniau
Registravosi: 2012/06/02 Žinučių: 46
Cituoti
0

Naujausi įrašai