Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Apie viską

Atsakyti Sekti temą
mantra rašė:

Sveiki. Salia manes nera lazybu punkto. Bet yra kazino. O ten yra lazybu punktas Olybet. Bet jie sako uzsiregistruok y kazino, pateik savo duomenis, kad galetum statyt.

Ar verta registruotis y kazino? Kur jie naudoja ta info? Ar veliau nekils problemu su kitom instancijom, bankais ir t.t. ?

Nieko ten nekils, i bet koki punkta atejas vistiek turi rodyt savo asmens dokumenta
Registravosi: 2015/08/31 Žinučių: 590 Padėkų: 163 Tel.: LT
Cituoti
0
mantra rašė:

Sveiki. Salia manes nera lazybu punkto. Bet yra kazino. O ten yra lazybu punktas Olybet. Bet jie sako uzsiregistruok y kazino, pateik savo duomenis, kad galetum statyt.

Ar verta registruotis y kazino? Kur jie naudoja ta info? Ar veliau nekils problemu su kitom instancijom, bankais ir t.t. ?

Manau, čia jie patys improvizuoja ir sugalvojo savas "taisykles".
Prieš porą metų ėjau atsiimti laimėjimo į Olybet punktą, kuris yra Olympic kazino gilumoje. Įėjus į kazino, mane iš karto nužvelgė klausiamais žvilgsniais, bet aš paaiškinau, kad atėjau ne į kazino, o į lažybų punktą. Tada man paaiškino, kaip į jį patekti ir tiek žinių - nuėjau netrukdomas.

Aš tavo vietoje parašyčiau į Olybet pagalbą ir paklausčiau, ar būtina registruotis kazino tik tam, kad patektum į lažybų punktą.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 875 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
2
Kaunas rašė:

Manau, čia jie patys improvizuoja ir sugalvojo savas "taisykles".
Prieš porą metų ėjau atsiimti laimėjimo į Olybet punktą, kuris yra Olympic kazino gilumoje. Įėjus į kazino, mane iš karto nužvelgė klausiamais žvilgsniais, bet aš paaiškinau, kad atėjau ne į kazino, o į lažybų punktą. Tada man paaiškino, kaip į jį patekti ir tiek žinių - nuėjau netrukdomas.

Aš tavo vietoje parašyčiau į Olybet pagalbą ir paklausčiau, ar būtina registruotis kazino tik tam, kad patektum į lažybų punktą.

Nu tikrai nebutina registruotis kazino kad patekt i lazybu skyriu, kad dokumenta patekt reiks, bet kazino registruotis tikrai nereikia.
Registravosi: 2019/05/29 Žinučių: 162 Padėkų: 27
Cituoti
1
mantra rašė:

Sveiki. Salia manes nera lazybu punkto. Bet yra kazino. O ten yra lazybu punktas Olybet. Bet jie sako uzsiregistruok y kazino, pateik savo duomenis, kad galetum statyt.

Ar verta registruotis y kazino? Kur jie naudoja ta info? Ar veliau nekils problemu su kitom instancijom, bankais ir t.t. ?

Cia tas Olybet kur Gedimino pr. Vilniuje Olympice?
Registravosi: 2018/07/25 Žinučių: 90 Tel.: LT
Cituoti
0
Betsa rašė:

Cia tas Olybet kur Gedimino pr. Vilniuje Olympice?

Ne, cia Klaipedoj
Registravosi: 2014/10/28 Žinučių: 28 Tel.: LT
Cituoti
0
mantra rašė:

Sveiki. Salia manes nera lazybu punkto. Bet yra kazino. O ten yra lazybu punktas Olybet. Bet jie sako uzsiregistruok y kazino, pateik savo duomenis, kad galetum statyt.

Ar verta registruotis y kazino? Kur jie naudoja ta info? Ar veliau nekils problemu su kitom instancijom, bankais ir t.t. ?

Bankai tikrai nemato, kad tu uzsiregistraves kazino 😁 as turbut uzsiregistraves visuose Lietuvos kazino ir gavau paskola normalia
Registravosi: 2018/01/10 Žinučių: 41 Tel.: LT
Cituoti
2
Dekui uz atsakymus 😉
Registravosi: 2014/10/28 Žinučių: 28 Tel.: LT
Cituoti
1
Sveiki. Idomus dalykas, gal kažkas vakar statėt. Buvo topsporte toks:
Liverpool, Tottenham Hotspur, Manchester City ir Newcastle United laimės (2023-09-16)
Kofas 4,5. Ai galvoju paiimsiu. Sunkiai, bet s uėjo. Bet lygintas 1. Puslapi prie rezultatu 1 (pasirinkimas), prascanavus kortele (turiu popierine) lygintas 1. Puslapi, prie informacijos apie šita “kombo” nerašo kodėl taip, nėra ikeltas, kaip kad kiti: suklysta iš esmės ir pan, pagal reglamenta ir pan.
Registravosi: 2008/12/17 Žinučių: 205
Cituoti
0
Bet365 uz Wolwes duoda 1.83kof
Topas uz Siaulius duoda 2.75 kof Sakutes kam reik
Registravosi: 2020/01/07 Žinučių: 68 Padėkų: 295
Cituoti
10
DrogbaBETS rašė:

Bet365 uz Wolwes duoda 1.83kof
Topas uz Siaulius duoda 2.75 kof Sakutes kam reik

Galetum paaiskinti ka cia reiskia? argi sakutes nebuna kai uz bet kuria baigti pastatysi ir vistiek profite liksi? dekui.
Registravosi: 2019/03/20 Žinučių: 1
Cituoti
1
BetBetWIN rašė:

Galetum paaiskinti ka cia reiskia? argi sakutes nebuna kai uz bet kuria baigti pastatysi ir vistiek profite liksi? dekui.

statymai.com/skaiciuokles/2-ivykiu-sakutes/

tai kaip pvz 1.83 ir 2.75 turim apie 10% sakute, arba 10eur pelna nuo 100eur
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 578 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
5
Sveiki. Feyenoord 1,5over suejo per 18min, mačas stabdytas 3kartus ir trečia karta jau nutraukė. Užskaitys normaliai ? Sužaista kėlinys. Antras kėl kiek palošė ir sustabdė galutinai. Logiškai turėtu užskaityti, tik visus kitus kas susiija tarkim iš Ajax puses, btts, ir pan. Tada 1lygintu ?
Registravosi: 2008/12/17 Žinučių: 205
Cituoti
2
Tai tavo statytas ivykis praejo iki varzybu nutraukimo,jo jau niekas negalejo itakot joms tesiantis.Nematau priezasciu kodel turetu neuzskaityt.
Registravosi: 2012/11/04 Žinučių: 163 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
4
Jo aš ir taip galvojau. Tik norėjau pasitikslinti. Dėkui
Registravosi: 2008/12/17 Žinučių: 205
Cituoti
0
Atletico nuo Valencios gauna malku, prieš Reala 18min veda 2-0…
Registravosi: 2008/12/17 Žinučių: 205
Cituoti
4
Ar skaičiuojamos geltonos kortelės oficialiems rungtynių asmenims futbole pvz treneriams, asistentam statant kortelių over? betsafe
Registravosi: 2012/05/18 Žinučių: 113 Padėkų: 18
Cituoti
0
kkoult rašė:

Ar skaičiuojamos geltonos kortelės oficialiems rungtynių asmenims futbole pvz treneriams, asistentam statant kortelių over? betsafe

Nesiskaiciuoja niekur (not on pitch)
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1174 Padėkų: 1801
Cituoti
3
Rich. rašė:

Nesiskaiciuoja niekur (not on pitch)

Skaiciuojasi, uniclub.
Registravosi: 2011/10/27 Žinučių: 135 Padėkų: 1
Cituoti
0
Galvoju pasidėti kombo, manchester, arsenal, ac milan. Realu, ar geriau skippint?
Registravosi: 2020/07/05 Žinučių: 8
Cituoti
0
Laikas atsisveikinti 😄
Išleistas „Counter–Strike 2“
supergames.lt/news/zaidi...rsisiuskite-ir-zaiskite/
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
3