Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Apie viską

Atsakyti Sekti temą
Gal kas noretu pazaist fifa 20 ? xbox
Registravosi: 2015/01/04 Žinučių: 164 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
xblx rašė:

Gal kas noretu pazaist fifa 20 ? xbox

Papildymas: nuperku alaus kas mane nugales
Registravosi: 2015/01/04 Žinučių: 164 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Kiek alaus? 😁
Registravosi: 2015/08/01 Žinučių: 25 Tel.: LT
Cituoti
0
480 rašė:

Kiek alaus? 😁

5 😁
Registravosi: 2015/01/04 Žinučių: 164 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
xblx rašė:

Gal kas noretu pazaist fifa 20 ? xbox

Nesenai norejau pasiulit o gal Countre Strike (1.6) turnira padarom ? : )
Registravosi: 2019/06/20 Žinučių: 153 Tel.: LT
Cituoti
2
O counteri pataskyciau mielai ✌️
Registravosi: 2014/11/10 Žinučių: 59 Tel.: LT
Cituoti
1
Sveiki, ar įmanoma atsidaryti filmai.in svetainę išmaniajame televizoriuje? Nes pasikeitus dns tiek į 8844 tiek į 1111 vistiek neleidžia
Registravosi: 2019/07/24 Žinučių: 66 Tel.: LT
Cituoti
0
Atsisiųsk opera, ten tik vpn įjungti reikia, nereikės dns keitinėt. Tas pats galioja ir pc.
Registravosi: 2019/12/17 Žinučių: 60 Padėkų: 8 Tel.: LT
Cituoti
1
Sveiki, noreciau info gaut kas geriau xbox one, s, x ar ps4? Ir argumentu kodel?
Registravosi: 2019/11/01 Žinučių: 35 Tel.: LT
Cituoti
0
snupaz rašė:

Sveiki, noreciau info gaut kas geriau xbox one, s, x ar ps4? Ir argumentu kodel?

As pries 3sav klausiau pamenu topocentre, ka geriau imt ps, ar xbox, sake tik ps jokiu xbox, paklausiau kodel? sako "nes xbox zaidimus gali per kompa losti stacionaru" ir dar klasuaiu kuo skiriasi ps4 nuo ps4 pro, tai sako imk tik ps4 pro, nes ten grafika geresne zymiai (cia tik man taip sake, kaip yra is tikro nzn) bet gal pades apsispresti 😉
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
Tiek ps4 tiek xbox one,beveik idetiski,tad jokio skirtumo,cia jau brandas patinkantis daugiau lemia pasirinkima,jai telikas 4k geriau pirkti xbox x
Registravosi: 2015/01/04 Žinučių: 164 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Tai va ir idomiau kad zmones pasakytu is savo patirties kokia ten komplektacija geresne, nes ka ten topo centre sako, tai kad is ju pirkt naujesni prietaisa ir brangesni 😄
Registravosi: 2019/11/01 Žinučių: 35 Tel.: LT
Cituoti
0
Nesuk galvos ir pirk kas tau prie sirdies 😁 nes kaip ir sakiau parametrai beveik identiski,jai paleistu ta paty graju,nemanau kad atskirtum kur ps4,kur xbox one s...pats turiu xbox pripratau tai tikrai nepirkciau ps
Registravosi: 2015/01/04 Žinučių: 164 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
snupaz rašė:

Tai va ir idomiau kad zmones pasakytu is savo patirties kokia ten komplektacija geresne, nes ka ten topo centre sako, tai kad is ju pirkt naujesni prietaisa ir brangesni 😄

Ps galingesnis trbt kazkiek, bet siaip palauk kol isleis nauja versija ps ar xbox, kitais metais turetu but
Registravosi: 2015/08/31 Žinučių: 589 Padėkų: 163 Tel.: LT
Cituoti
0
Aha girdejau kazka kad kitais metais kazkas naujo iseis, bet tai aisku kaina kosmosa uzlaus 😄
Registravosi: 2019/11/01 Žinučių: 35 Tel.: LT
Cituoti
0
snupaz rašė:

Aha girdejau kazka kad kitais metais kazkas naujo iseis, bet tai aisku kaina kosmosa uzlaus 😄

Prieš pusantrų metų irgi rinkausi tarp xbox one x ir ps4 pro. Įsigijau xbox'ą. Nes jo grafyškė gana ženkliai lenkė ps4. Procai panašaus pajėgumo, bet ps4 naudoja patobulintą senos architektūros procą, o xbox'as tuo metu naujausią chip'ą. Kaina nebuvo tarp jų dramatiškai skirtinga, tad šios priežastys lėmė, kad pirkau xbox'ą.

Beje, xbox'as turi kinect'ą, tad visai fun pašokti karts nuo karto kokį "Just Dance" 😉. Nežinau ar ps4 turi, kiek buvęs vaikų žaidimų kambariuose, būtent dėl kinect'o matęs tik xbox'us. Tad, matomai ps4 neturi lygiaverčio analogo.

Iš tų, kur įgudę ant ps4, Esu girdėjęs, kad "neteisingas" mygtukų sukonfigūravimas. Tarkim žaidžiant fifa ar pan. Bet tai manau labiau įpratimas, nei yda. Iš kitos pusės, esi visada laisvas persikonfiguruoti koks mygtukas, ką daro.

P. S. Aš ir manau naujų konsolių kainos bus gerokai užlenktos ir jeigu tik sau pramogai, tai aš rinkčiausi xbox one x. Bent mano tokia nuomonė. Sėkmės renkantis 😁
Registravosi: 2019/02/05 Žinučių: 5
Cituoti
0
Aš irgi už XBox, pirkau XBOX-360, iraše i vidu apie 100 žaidimu, net CD nereikia
: )
Registravosi: 2019/06/20 Žinučių: 153 Tel.: LT
Cituoti
0
snupaz rašė:

Sveiki, noreciau info gaut kas geriau xbox one, s, x ar ps4? Ir argumentu kodel?

Ps4 tikrai geriau dėl ekskliuziniu žaidimu kuriuos tik ant ps paloši
Registravosi: 2016/07/03 Žinučių: 30 Tel.: LT
Cituoti
3
Skygryn rašė:

Ir apskritai, visiskai prasiskolinusiams dzin kokiu veiksmu imsis kreditorius. Kai zmogus skolingas 100k. mazai jaudina, kad dar vienas zmogus jo 500 eur. vekseli/paskolos sutarti nunes antstoliui isieskojimui, jei jis neturi jokio turto savo vardu ir oficialaus darbo. Nieko tokiems nepadarysi

Nebenusisnekek tu... Neatseksi ki dokus turi jr tt? Tau geriau pagal tel nr sekt. Sim kaina 5€ nesiekia
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 577 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Justasx001 rašė:

Nebenusisnekek tu... Neatseksi ki dokus turi jr tt? Tau geriau pagal tel nr sekt. Sim kaina 5€ nesiekia

Justai, kažkaip tu vis "užsišoki" ant visokių teisinių niuansų visiškai nesuprasdamas kaip veikia sistema. Papasakok man kaip va tu asmeniškai, turėdamas asmens dokumento kopiją, atsektum tą žmogų? Jeigu eitum į policiją tai tokiu atveju galioja visi Skyrgyn išsakyti argumentai ir finale galbūt tau bus priteistas skola su palūkanomis, bet žmogus tau ją mokės visą gyvenimą po kelis eurus per mėnesį.
Registravosi: 2014/07/13 Žinučių: 188 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
5