Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

FIBA: EuroBasket 2022

Atsakyti Sekti temą
Vamos!! rašė:

Bukai gerai nudirbo savo darba sakyciau. Manau, kad cekai ir kroatai pas tave neis, nors labai dideliu argumentu i priesinga puse neturiu. Esminis dienos statymas yra latviu win, bet kai chebra kofus isdauze iki 2.2, tai jau siek tiek juokinga. As savo paruostuke esu pasirases imti juos bent su 3 kofu 😄

Kroatai nebloga komanda, bet turkai namie ir jie per daug nori laimet sita maca. Plius pakeite treneri. Kroatu treneris dabartinis Zadaro, kuris pagal mane neturi nugaletoju mentaliteto. Esu Zadara siemet emes kelis kartus, kai bet kokia kita komanda prie tu aplinkybiu butu isnese varzovus su fejerverkais, o jie tuos macus pralose. Tai +6.5 man cia nesiziuri. Jei jau pralos, tai ta fora turbut nebepades. Nors is kitos puses, tai macas nusimato underinis.

Belgai pagal mane geresni. Ceku Balvin ir Bohacik abu be formos, zaidzia loosing komandose. Kita vertus, belgai turi Obasohan, kuris tikrai geroje formoje ir ko is ju neatimsi, tai gelezines gynybos. Ceku visas suolas vietiniai antrarusiai zaidejai, plius jiems si pergale nera butina.

2.65 dar olybete be pratesimo dar geras
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
Vamos!! rašė:

Bukai gerai nudirbo savo darba sakyciau. Manau, kad cekai ir kroatai pas tave neis, nors labai dideliu argumentu i priesinga puse neturiu. Esminis dienos statymas yra latviu win, bet kai chebra kofus isdauze iki 2.2, tai jau siek tiek juokinga. As savo paruostuke esu pasirases imti juos bent su 3 kofu 😄

Kroatai nebloga komanda, bet turkai namie ir jie per daug nori laimet sita maca. Plius pakeite treneri. Kroatu treneris dabartinis Zadaro, kuris pagal mane neturi nugaletoju mentaliteto. Esu Zadara siemet emes kelis kartus, kai bet kokia kita komanda prie tu aplinkybiu butu isnese varzovus su fejerverkais, o jie tuos macus pralose. Tai +6.5 man cia nesiziuri. Jei jau pralos, tai ta fora turbut nebepades. Nors is kitos puses, tai macas nusimato underinis.

Belgai pagal mane geresni. Ceku Balvin ir Bohacik abu be formos, zaidzia loosing komandose. Kita vertus, belgai turi Obasohan, kuris tikrai geroje formoje ir ko is ju neatimsi, tai gelezines gynybos. Ceku visas suolas vietiniai antrarusiai zaidejai, plius jiems si pergale nera butina.

O kas liecia del kroatu as irgi nesutinku Turkai tikrai stipresni ir nesvarbu kad ten larkin sanli vakar zaide mano galva ir be ju jie net geresni ir jiems labiau reik pergales ,kai pas kroatus sudetis apgailetina is visokios Cibonos zaidejai ir t.t kuri vis ne dugne adrijos lygoj.Atsiprasau ne tau skirtas komentaras o Obradovic
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
Vos susirinkus info ant emocijų surašyti vienaip atrodo, dabar persiskaičiau savo tekstą, tavo Vamos ir Kruli komentarus ir šiektiek keičias mintis. Aišku po varžybų dar kitaip atrodys. Gal neprofesionalu ir reikėjo susigulėt informacijai galvoj, negalvojant apie koef kritimus, bei palaukti ryto, bet ši kart sprendimai priimti neoverthinkinant ir bus proga pažiūrėt kas iš to gausis.

Tai dabar galvoju, kad Latvija, Švedija, Juodkalnija yra stipresni pasirinkimai nei iš pradžių atrodė.

Priimu pastabas dėl Čekijos ir Kroatijos pasirinkimų - tikrai galima net ir priešingai imant rasti argumentų. Dabar lauksiu vakaro galo ir darysiu išvadas.
Registravosi: 2012/03/12 Žinučių: 258 Padėkų: 36
Cituoti
0
Akivaidziai del vakar rungtyniu larkinas atrodo kaip savo paties seselis, dar ten berots 3 is rinktines irgi zaide nemazai, smagiai -21 po pirmos.
Registravosi: 2013/04/11 Žinučių: 610
Cituoti
0
Kaip su danais visi lyderiai žais?
Registravosi: 2020/11/16 Žinučių: 96 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
2.4K i pavesi su Graikais. Nznau ko cia uzsikepiau su jais. Pzdc kai neinasi 😕
Registravosi: 2015/02/02 Žinučių: 267 Padėkų: 131 Tel.: LT
Cituoti
0
+pliusas+ rašė:

2.4K i pavesi su Graikais. Nznau ko cia uzsikepiau su jais. Pzdc kai neinasi 😕

--minusas- . na buna dienu lyg tycia,ar ne?
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 103 Tel.: LT
Cituoti
0
pravalov rašė:

--minusas- . na buna dienu lyg tycia,ar ne?

Minusas kai reikiant. Po vakaryksciu kurtinaiciu, tai be zodziu. Snd nznau kas uzejo.
Registravosi: 2015/02/02 Žinučių: 267 Padėkų: 131 Tel.: LT
Cituoti
0
+pliusas+ rašė:

Minusas kai reikiant. Po vakaryksciu kurtinaiciu, tai be zodziu. Snd nznau kas uzejo.

Kad siandien cia visi akivaizdziai latvius dejo, cia graikus live kabinai?
Registravosi: 2014/03/22 Žinučių: 680 Padėkų: 94
Cituoti
0
+pliusas+ rašė:

Minusas kai reikiant. Po vakaryksciu kurtinaiciu, tai be zodziu. Snd nznau kas uzejo.

Ar as kazko nesuprantu,ar tu graikus dejai 2400? Ar cia tapete paskutinis ivykis ir laimejimas 4000 matesi tolumoj? Tapetus rodei po200-500 ir pyst 2400? Cia kontroles klausimas,nieko neuzejo😁
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 103 Tel.: LT
Cituoti
0
pravalov rašė:

Ar as kazko nesuprantu,ar tu graikus dejai 2400? Ar cia tapete paskutinis ivykis ir laimejimas 4000 matesi tolumoj? Tapetus rodei po200-500 ir pyst 2400? Cia kontroles klausimas,nieko neuzejo😁

Vakarykstis tapetas jau nulietas asarom 😁 snd fene ir graikus emiau ant 2.4k
Registravosi: 2015/02/02 Žinučių: 267 Padėkų: 131 Tel.: LT
Cituoti
0
Nebezinau kas blogiau ar khimky ar musu rinktine
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
2
Nuo danu gavo 😄DD
Registravosi: 2014/03/22 Žinučių: 680 Padėkų: 94
Cituoti
0
Reikia pripazinti, kad vyrai pademonstravo charakteri ir kovesi iki galo, ko pasekoje vos nenugalejome FIFA 12 reitingo, kai patys tik 129 tesame. Cia nublanksta bet kas, ir Khimky, ir Cekija, Turkija, Graikija ar net du Makabio trileriai. Gaila paskutinis suvis praskrido salia devinkes. O labiausiai gaila, kad Ceponio statymas nepaejo. Nors gal cia Kesminas turejo speti, juk ne krepsini vyrai zaide.
Registravosi: 2018/08/16 Žinučių: 247 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
4
1.01 prematch kofas už Lietuvą... Nėr žodžių
Registravosi: 2019/12/04 Žinučių: 137 Tel.: LT
Cituoti
0
Neo rašė:

Nebezinau kas blogiau ar khimky ar musu rinktine

Nu zinai. Norsnemaza laimejima nunese kurtis, bet snd LT tai pzdc 😂😂😂
Registravosi: 2015/02/02 Žinučių: 267 Padėkų: 131 Tel.: LT
Cituoti
0
Obradovic rašė:

Vos susirinkus info ant emocijų surašyti vienaip atrodo, dabar persiskaičiau savo tekstą, tavo Vamos ir Kruli komentarus ir šiektiek keičias mintis. Aišku po varžybų dar kitaip atrodys. Gal neprofesionalu ir reikėjo susigulėt informacijai galvoj, negalvojant apie koef kritimus, bei palaukti ryto, bet ši kart sprendimai priimti neoverthinkinant ir bus proga pažiūrėt kas iš to gausis.

Tai dabar galvoju, kad Latvija, Švedija, Juodkalnija yra stipresni pasirinkimai nei iš pradžių atrodė.

Priimu pastabas dėl Čekijos ir Kroatijos pasirinkimų - tikrai galima net ir priešingai imant rasti argumentų. Dabar lauksiu vakaro galo ir darysiu išvadas.

Jei ne latviai, tai as siandien buciau kukaves. O tavo galutinis kombo turejo graziai sueit, jei emei svedu +++
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
1
Obradovic rašė:

Labas vakaras. Taip jau gavosi, kad permečiau akim kas ryt per situacija su rinktinėm, tai pasidalinsiu savo įžvalgom. 28 dieną neprisėsiu analizuot, bet jei kas pridėsit savo minčių apie ryt/poryt bus proga paskaityt, o gal ir padiskutuot.

Nyderlandai – Švedija
Švedai pasiėmė senuką Massamba ir čia anot trenerio ar kažkurio žaidėjo turi vieną tikslą, kurį išsikėlė, kai sužinojo savo stiprią grupę – nuimti Nyderlandus. Jau atrodytų Švedijos šansus būtų galima vertinti teigiamai, bet sužinau, kad nebus Magarity (peties trauma) ir Hakanson (covid19). Tai gal Nyderlandai? Yra vienas minusas, lyderiui Yanick Franke vos antroj Prancūzijos lygoj nelabai klijuojasi grajus vos ~6.5 ppg, o kita atrama iš ACB - Charlon Kloof 0.8ppg yra po pusės metų trukusios traumos patirtos būtent atrankoj, su Kroatija. Kažin kiek pilnai koncentruotas jis bus šiose varžybose vėl už rinktinę? Turim dar Thomas Van der Mars komentarą apie tai kaip žaidėjam sunku neturėjus varžybų porą mėnesių (Olandijoj sunki situacija su covid19 ir vietinės komandos nežaidžia 2mėn).
Dabar įvertinu, kad prie dviejų lyderių netekčių Švedijai dar lieka statistai iš stiprių ACB: Borg, Spiers, Czerapowicz ir Anderson iš Vareze Legabasket.
Nyderlandai man visada buvo komanda, kuri žaidžia fiziškai ir su energija, nes tam būdavo pasiruošusi, be to nepaisydavo autoritetų ir dažniausiai tapdavo staigmena, kaip underdogas. BET, energiją gali atimti dabartinės sąlygos, o underdog kozerio korta, jau dabar pas komandą apie, kurios motyvaciją kalbėjau pirmam sakiny. Šiaip dabar no bet, nes matau, kad kyla koef už Švediją, bet +7.5, o vėliau +9 yra opcija.

Čekija – Belgija
Įsijaučiau, toliau greičiau ir prie esmės.
Belgija be Tabu, Serron, Salumu, De Zeeuwo. Belgai overperformino. Čekai nėra blogi, bet ir neturi 2 esminių žaidėjų– Auda ir Hruban, kurį keičia Balvin iš Bilbao jeigu praeis Covid testą (nežinau kodėl turėtų nepraeiti, nors šiuo metu bet kam tai gali nutikti).
Pasirinkau: Čekija -1.5

Kroatija – Turkija
Kroatai be savo NBA zviozdų ir po trenerių kaitų ir visų mentaliteto problemų atrodo pagaliau reinkarnavo save morališkai. Tą pažymi ir Ukičius, kuris mano, kad dabar komandos viduje viskas gerai. Taip varžybos Turkijoje, namams būtina pergalė ir klausimas atviras ji čia bus ar ne. Vienas Larkin neturėtų ištemti, tuo labiau, kad nebus net 24 val. pailsėjęs, o dar skrydžiai, o ir pats ką tik po traumos.
Pasirinkau: Kroatija +6.5

Prancūzija – Britanija
Prancūzai panašaus lygio kaip ir praeitam lange, tik, kad namie. Britų pliusines gaudydavau jau seniai, nieko naujo ir šį kartą. Nebus labai svarbaus Soko, turbūt užsiėmęs influencinimu, jį keičia Akwasi Yeboah. Jeigu reiktų rinktis, tai čia būtų Britanija+13, nors ir per daug casual

Graikija – Latvija
Latviam nepasisekė pralaimėt abu grajus, aišku neturint perimetere įžaidėjų opcijų – nieko gero. Prisijungė Freimanis. Štelmacheris akcentuoja greitį, greitas atakas, savą latvišką žaidimą ir nepermąstymą, tai galima pasimąstyt kažką su 148.5 totalu, bet reikia nepamiršt, kad graikai gynybiniai, bet vėlgi pas juos prisijungė Gikas, kuris yra Nedovičiaus ekvivalentas savo žaidimo stilium. Šiaip Latviam turi pasisekti jau, tik klausimas ar šitose ar kitose varžybose, koeficientuose kolkas neįžvelgiu labai daug vertės, bet jeigu rinktis nugalėtoją - tai tik Latviją.

Lietuva – Danija
Nedariau jokios analizės, mus bukmekeriai tokiuose turnyruose įvertina, o favoritais mes nemokam būti, tai nenustebintų niekas, tačiau dar labiau nenustebčiau pamatęs +30, pats laikas panaikinti klaustukus dėl Lietuvos rinktinės formos.

Bosnija – Bulgarija
Bosniai pasiėmė Josh Roberson ir todėl krenta ir kris kofas. Bulgarai pilnos sudėties, nieko naujo nuo praeito lango, bet Bosniai be Haililovič ir Stipanovič, tai realiai be Centro pozicijos. Prieš Bulgarus užteks, galės padidinti tempą, perimetras vs. perimetras Bosniai yra geresni, tik linija labai trapi, todėl reikia permąstyti ar pakanka čia vertės.
Pasirinkau: Bosnija -2.5 už 1,50 į triple

Vokietija – Juodkalnija
Vokietija turi šiek tiek pakitimų, nebus Zirbes, prisijungė kitokio jaunimo. Pas Juodkalniją nebus Todorovic, o Simonovič yra daug mobilesnis centras. Vokietijos niekas neslegia šitoj atrankoj ir jie turi greitą ir energingų žaidėjų komandą, o Juodkalnija irgi moka mest, tai over legitimus pasirinkimas. Juodkalniją matau pasiimant pirmą pergalę.
Pasirinkau: Juokalnija ml ir over 150.5

Stipriausiai betai į combo: Čekija -1.5 + Kroatija +6.5 + Bosnija -2.5

Nu reik pasidžiaugt, kai iš visų pamąstymų ir paėmimų gėda tik dėl Čekų. 2/3 esminiai ir 6/8 total.

Čekai - vienas iš top statymų, visiškai mano atsakomybė. Buvau ne iki galo atidus detalėms, kai ant emocijų, kaip koks pirmamętis lošėjas perskaitęs medijoj, kad nebus 4 esminių žaidėjų ir pasikliaudamas savo įsitikinimu, kad Belgai overperfomino iki šio pasiėmiau Čekus, kurie turėjo būti atidžiau išanalizuoti, nes tikrai nėra tokie geri, kad nusipelnytų tokio pasirinkimo ir jau po Vamos komentaro, man dėl šito picko nuojauta sakė, kad "jasna".

Britai kaip ir sakiau Soko nėra, tai nežinau ko ir galvojau apie juos, aišku lengva kalbėti kai nepraeina, nes galėjo būt ir kitaip jei ne Hessen ir Nelson 10proc taiklumai, prieš prancūzų Mbaye ir Boutellie tritaškius (vieninteliai metė dviženklį) ir ketvirto vidury dar buvo tik -17 aišku vaizdo nemačiau, bet matėm šiandien kaip kaikurie favoritai žaidžia.

Lietuva šokiravo.

Ryt be pasirinkimų tik trumpi pamąstymai..
Įdomu bus stebėt Šveicarija-Serbija, kur įvykio baigties rėžiai nuo +5 iki -35.
Manau Estija bus įdomesni šitoj atrankoj nei juos vertina lošėjai, tie vyrai yra motyvuoti. Aišku minusas, kad Vene ir Kulame neturi.
Registravosi: 2012/03/12 Žinučių: 258 Padėkų: 36
Cituoti
1
Vamos!! rašė:

Jei ne latviai, tai as siandien buciau kukaves. O tavo galutinis kombo turejo graziai sueit, jei emei svedu +++

Ką turėjai? Jo paėjo, kaiptik su Švedų pliusine ir atskirai, tai visai gerai viskas susidėliojo. Tavo mintys pastumėjo dar dasimest latvius, tai dėkui😉
Registravosi: 2012/03/12 Žinučių: 258 Padėkų: 36
Cituoti
2
Mldc klydau as del turku sorry 😁.Tai ryt nieko nededi? Estu +10.5 vistiek grazus man
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0