Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Eurobasket 2017

Atsakyti
Sekti temą
nierkinho rašė: As manau, kad latviai snd sunesios varzovus kaip reikiant. potencialo pas juos daug, tik kad ar tai atsipalaiduoja ar kol isivaziuoja, bet kai jau susiima tai atrodo gerai.
Bet turkam irgi reikaliga pergale gali but
Registravosi: 2017/07/11 Žinučių: 10
Cituoti
0
„Eurobasket 2017“: C ir D grupės stoja aiškintis aštuntfinalio porų

kaunas.kasvyksta.lt/2017...ntis-astuntfinalio-poru/
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6265 Tel.: LT
Cituoti
2
Laba. Žiūriu čia mūsu bendrijoje daug žmoniu neblogai pasiruoše šiam EuroBasketui.. Smagu paskaityt kitu prognozes , ir visa kita.. Dabar gal kas su manim čia padiskutuotu o gal padetu apsispresti kaip užsideti ant Čempionu.
Kad ir koks esu Ispanu fanas nuo senai , palaikau šia rinktine tiek futbole tiek krepšinyje , bet nebutu logiška statyti uz 1.60 koef jog taps Čempionais.
Mano pamastymai butu tokie , gal verta butu pasiimti Prancuzija su @8 koef , ir norėčiau jog duotumet kokiu tai logisku pasiulymu , kas jusu galva dar realus pretendentas i Čempionus..
( Jei atvirai noretusi pasiimti Prancuzija ir Graikija )
Registravosi: 2017/05/19 Žinučių: 122 Padėkų: 28
Cituoti
0
malaysia rašė: Laba. Žiūriu čia mūsu bendrijoje daug žmoniu neblogai pasiruoše šiam EuroBasketui.. Smagu paskaityt kitu prognozes , ir visa kita.. Dabar gal kas su manim čia padiskutuotu o gal padetu apsispresti kaip užsideti ant Čempionu.
Kad ir koks esu Ispanu fanas nuo senai , palaikau šia rinktine tiek futbole tiek krepšinyje , bet nebutu logiška statyti uz 1.60 koef jog taps Čempionais.
Mano pamastymai butu tokie , gal verta butu pasiimti Prancuzija su @8 koef , ir norėčiau jog duotumet kokiu tai logisku pasiulymu , kas jusu galva dar realus pretendentas i Čempionus..
( Jei atvirai noretusi pasiimti Prancuzija ir Graikija )
Aš matau tai tik Ispanija/Croatija/Slovenija
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
Slovėnija labai patraukliai žaidžia, bet po krepšiu suvalgys juos ispanai..
Registravosi: 2017/06/23 Žinučių: 334 Padėkų: 25
Cituoti
0
malaysia rašė: Laba. Žiūriu čia mūsu bendrijoje daug žmoniu neblogai pasiruoše šiam EuroBasketui.. Smagu paskaityt kitu prognozes , ir visa kita.. Dabar gal kas su manim čia padiskutuotu o gal padetu apsispresti kaip užsideti ant Čempionu.
Kad ir koks esu Ispanu fanas nuo senai , palaikau šia rinktine tiek futbole tiek krepšinyje , bet nebutu logiška statyti uz 1.60 koef jog taps Čempionais.
Mano pamastymai butu tokie , gal verta butu pasiimti Prancuzija su @8 koef , ir norėčiau jog duotumet kokiu tai logisku pasiulymu , kas jusu galva dar realus pretendentas i Čempionus..
( Jei atvirai noretusi pasiimti Prancuzija ir Graikija )
Kokia dar Graikija😉))lavonu lavonai,jai jau Grakai,tai gal geriau Suomiai,kurie istikruju graziai atrodo.
Registravosi: 2011/10/09 Žinučių: 400 Padėkų: 42 Tel.: GB
Cituoti
0
Turiu galvoje , kad galimai jie gal prasimus i zaidima.. Buna gi , zaidzia grupeje blogai o veliau atsidaro.. Nereikia ziuret ten i Suomius kad jie ten kazka uzzaide grupei , daug tai nereiskia , gaus dabar rimtesni varzova ir viskas..
O Lietuviai netikiu kad praeis pro Graikija , na asmenine nuomone.
Registravosi: 2017/05/19 Žinučių: 122 Padėkų: 28
Cituoti
-2
Suomiu kofas pries italus visai padoriai atrodo
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
Mano nuomone lt graikus turi praeiti. Nereikia bijoti graiku vien del to kad jie graikai. Kolkas zaidimas tragiskas ir akivaizdus nesutarimai komandos viduje bei trenerio autoriteto nebuvimas. Sakyciau lt su graikais apylyges rinktines, taciau kaip ir minejau mane graiku rinktines vidinis bardakas nuteikia tik lt pergalei. p.s. cia tik mano nuomone 😁
Registravosi: 2017/08/30 Žinučių: 4 Padėkų: 2
Cituoti
0
Iskart po graiku pergales pries lenkus susisiekiau su graikijos rinktinei artimu zmogum, stai jo izvalgos, isvadas pasidarykit patys:
embeded-image
Registravosi: 2010/06/17 Žinučių: 70 Tel.: LT
Cituoti
0
Man atrodo, ar rusai nori specialiai pralaimėti..
Registravosi: 2017/06/23 Žinučių: 334 Padėkų: 25
Cituoti
0
Giánnis Antetokoúnmpo jei būtų žaidęs, tai būtų kiti reikalai. Dabar tik Ispanus matau čempionais. Ir tikiuosi, kad Lietuva pateks į finalą. Graikija easy, Kroatija irgi nugalima, su Latvija pusfinalis gali būti sudėtingas, bet paiimamas, na o finale Ispanai. Jei Ispanija netyčia kur nors nugriūtu, tai visai galimas variantas ir Lietuva čempionai arba Latvija.
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
0
Tai dabar situacija tokia kad jei turkai laimi bent vienu tasku isvengia ketvirtis vietos ir ispanu? Tada latviai lieka ketvirti? Nes rusai cia dar issipaise yra
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 517 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
0
Neo rašė: Tai dabar situacija tokia kad jei turkai laimi bent vienu tasku isvengia ketvirtis vietos ir ispanu? Tada latviai lieka ketvirti? Nes rusai cia dar issipaise yra
Taip tikiuosi latviai ims
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1494 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
Atkrintamųjų varžybų poros jau aiškios

Vokietija – Prancūzija
Ispanija – Turkija
Slovėnija – Ukraina
Latvija – Juodkalnija
Lietuva – Graikija
Kroatija – Rusija
Suomija – Italija
Serbija – Vengrija
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6265 Tel.: LT
Cituoti
4
„Eurobasket 2017“: atėjo svarbiausių kovų metas

kaunas.kasvyksta.lt/2017...-svarbiausiu-kovu-metas/
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6265 Tel.: LT
Cituoti
1
Kas zinot ar bus zaidziama del 5-8 vietu?
Registravosi: 2013/10/03 Žinučių: 327 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
kirpejas rašė: Kas zinot ar bus zaidziama del 5-8 vietu?
Nebus
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1494 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
krulis11 rašė: Nebus
Kodel cia taip padaryta gal zinai?
Registravosi: 2013/10/03 Žinučių: 327 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
Nera jokio tikslo ir motyvacijos juk atranka i pasaulio cempionata dabar vyks atskirai
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1494 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0

Naujausi įrašai