Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

NBA sezonas 2017/18

Atsakyti
Sekti temą
Gal kas zinot ar imanoma kur nors rasti hiustono visus rezultatus zaidziant be hardeno?
Registravosi: 2013/08/30 Žinučių: 1584 Padėkų: 699 Tel.: LT
Cituoti
0
Kad Hardenas per 4 paskutinius sezonus vos 2 macus yra praleides, neskaitant paskutinio su Magic (espn.com/nba/recap?gameId=400975300). Traumu nebuna, kai gynyboje taupai jegas 😁
Registravosi: 2008/10/09 Žinučių: 134 Padėkų: 131
Cituoti
1
zalatorius rašė: Kad Hardenas per 4 paskutinius sezonus vos 2 macus yra praleides, neskaitant paskutinio su Magic (espn.com/nba/recap?gameId=400975300). Traumu nebuna, kai gynyboje taupai jegas 😁
Jo cia geras pastebejimas,jei kalbet apie gynyba tai turbut labiausiai lygoje pasitaupantis zaidejas 😁bet man kazkodel atrodo kad komandai be jo bus dar geriau ir smulkiai paemiau hiustona
Registravosi: 2013/08/30 Žinučių: 1584 Padėkų: 699 Tel.: LT
Cituoti
1
Nusibodo žaisti krepšinį.. (dabar, live pasiūloje, ir taip, suprantu, kad ten ne jis)
embeded-image
Registravosi: 2017/06/23 Žinučių: 334 Padėkų: 25
Cituoti
1
TurkasKuriamSalta rašė: Nusibodo žaisti krepšinį.. (dabar, live pasiūloje, ir taip, suprantu, kad ten ne jis)
embeded-image
O tas Puodžiunas čia lietuvių kilmės koks grajokas? 😁
Registravosi: 2012/11/10 Žinučių: 283 Padėkų: 10 Tel.: LT
Cituoti
2
Uzsukau cia paklaust jusiu nuomoniu apie sendienos maca tarp suns ir okc, tiesiog izvalgu ir nuomoniu , man asmeniskai norisi okc minusine imt su ju tokiu puolimu. o ir ant klaustuko 3 sunsu lyderiai
Registravosi: 2015/12/01 Žinučių: 13 Padėkų: 1
Cituoti
0
paulenas1992 rašė: Uzsukau cia paklaust jusiu nuomoniu apie sendienos maca tarp suns ir okc, tiesiog izvalgu ir nuomoniu , man asmeniskai norisi okc minusine imt su ju tokiu puolimu. o ir ant klaustuko 3 sunsu lyderiai
Per daug gražiai atrodo.
Registravosi: 2017/06/23 Žinučių: 334 Padėkų: 25
Cituoti
1
TurkasKuriamSalta rašė: Per daug gražiai atrodo.
Suns namuose ir gali manau nustebinti
Registravosi: 2017/10/08 Žinučių: 55 Padėkų: 118 Tel.: LT
Cituoti
0
TurkasKuriamSalta rašė: Per daug gražiai atrodo.
Nu joa , kad nebutu kaip vakar su Denveriu
Registravosi: 2015/12/01 Žinučių: 13 Padėkų: 1
Cituoti
0
Kaip galvojat del knicks snd imat kas?
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 874 Tel.: LT
Cituoti
0
krulis11 rašė: Kaip galvojat del knicks snd imat kas?
Dallas minusine atrodo geriau.
Registravosi: 2017/10/08 Žinučių: 55 Padėkų: 118 Tel.: LT
Cituoti
0
Į NBA su trenksmu sugrįžęs G. Greenas: manęs nenorėjo nė viena pasaulio komanda

embeded-image

Įspūdingai „Rockets“ klube debiutavęs Geraldas Greenas atskleidė neįtikėtiną faktą: krepšininkui kontrakto iki pat gruodžio mėnesio nesiūlė nė viena planetos komanda.

Gruodžio pabaigoje „Rockets“ pasiūlė jam 10 dienų kontraktą, kurį G. Greenas išnaudojo fantastiškai, sužaisdamas dvi neįtikėtinas rungtynes, per kurias prieš „Magic“ ir „Warriors“ klubus jis pelnė atitinkamai 27 ir 29 taškus. Tai krepšininkui garantavo klubo pasiūlytą kontraktą iki sezono pabaigos

Visgi, krepšininkas atskleidė, jog vasarą jam kontrakto nesiūlė nė viena planetos komanda ir jo karjera apskritai buvo pakibusi ant plauko. Paklaustas, kodėl taip ilgai nesusirado ekipos puolėjas nevyniojo žodžių į vatą.

„Žmogau, manęs nenorėjo nė viena komanda. Nė viena komanda. Nė viena komanda! Manęs nenorėjo ne tik NBA klubai bet ir komandos iš Europos ar Kinijos. Manęs nenorėjo net D Lygos klubai! „Rockets“ buvo vienintelė komanda, kuri davė man šansą. Aš tiesiog jaučiuosi laimingu, kad pagaliau gavau tokią progą“, - emocingai kalbėjo amerikietis.

Jis taip pat atskleidė, jog gyventi kelis mėnesius be jokių pasiūlymų buvo itin sudėtinga.

„Per savo karjerą aš jau buvau kelis kartus atsidūręs nemaloniose situacijose. Tad aš nesijaučiau visišku naujoku šioje situacijoje. Viskas ką aš dariau – tikėjau savimi. Žinoma, kai ateina lapkritis ar gruodis ir tu vis dar nesi sulaukęs nė vieno skambučio, tu turi pasirinkti: pasiduoti ar kovoti toliau. Aš pasirinkau kovą. Man šią galimybę suteikė Dievas, o aš turiu padaryti viską, kad ją išnaudočiau“, - teigė G. Greenas.

Suteiktą šansą G. Greenas išnaudoja puikiai – per 6 mačus jis vidutiniškai renka po 16,5 taško, o po naujų metų per mačą jis vidutiniškai įmeta net po 23,7 taško per susitikimą.

sport24.lt/sportas/kreps...-viena-pasaulio-komanda/
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Milwaukee išėjo pasivaikščioti, žaidėjai tiesiog atrodo iš po atostogų nenorom žaistų 😁
Registravosi: 2017/12/11 Žinučių: 204 Padėkų: 38
Cituoti
0
Dmitri Oliynik rašė: Milwaukee išėjo pasivaikščioti, žaidėjai tiesiog atrodo iš po atostogų nenorom žaistų 😁
As ir ziuriu macha, tai tikrai pasimete kazkokie, jeigu taip ir toliau tai gaus ant 30 tasku 😄 😉 kiekviena ataka pameta kamuoli. Tikrai grazu ziureti, kaip kamuoliu dalinasi
Registravosi: 2017/10/08 Žinučių: 55 Padėkų: 118 Tel.: LT
Cituoti
0
saltas kaip ledas rašė: As ir ziuriu macha, tai tikrai pasimete kazkokie, jeigu taip ir toliau tai gaus ant 30 tasku 😄 😉 kiekviena ataka pameta kamuoli. Tikrai grazu ziureti, kaip kamuoliu dalinasi
Už tokį pasirodymą turėtų bausmes dėt. Kaip komanda gali taip sau leist žaist be sportinio pykčio..
Registravosi: 2017/12/11 Žinučių: 204 Padėkų: 38
Cituoti
0
Gal kas priminsit puslapi su NBA zaideju traumom,kada mazdaug grys i aikste,zinojau toki puslapi,bet visai isgaravo is galvos,buciau dekingas
Registravosi: 2011/10/09 Žinučių: 400 Padėkų: 42 Tel.: GB
Cituoti
0
pankis13 rašė: Gal kas priminsit puslapi su NBA zaideju traumom,kada mazdaug grys i aikste,zinojau toki puslapi,bet visai isgaravo is galvos,buciau dekingas
Registravosi: 2017/10/08 Žinučių: 55 Padėkų: 118 Tel.: LT
Cituoti
0
Dar tokių rungtynių šiame tinklapyje nematęs. Lieka tikėtis, kad bus ir tokios pačios, kai visi laimės 😕 embeded-image
Registravosi: 2017/06/23 Žinučių: 334 Padėkų: 25
Cituoti
10
TurkasKuriamSalta rašė: Dar tokių rungtynių šiame tinklapyje nematęs. Lieka tikėtis, kad bus ir tokios pačios, kai visi laimės 😕 embeded-image
Dabar jau visko mates 😄, tai jau tikrai, kad nba belekas darytis gali
Registravosi: 2017/10/08 Žinučių: 55 Padėkų: 118 Tel.: LT
Cituoti
0
L. Jamesas nebesitvardo po „Cavaliers“ pralaimėjimų serijos: nuo kritikos komandos draugams ir varžovams iki žurnalisto pamokymo

embeded-image

Tris nesėkmes iš eilės patyrusios „Cavaliers“ lyderis LeBronas Jamesas, panašu, kad pamažu netenka kantrybės – per šią pralaimėjimų seriją jis ne tik ne kartą kritikavo savo komandos draugus, tačiau jo kritika taip pat pasiekė ir varžovus, o iš žaidėjo karčių žodžių susilaukė ir jam nemalonų klausimą uždavęs žurnalistas.

Patyrusi dvi triuškinamas nesėkmes iš eilės prieš „Timberwolves“ ir „Raptors“ klubus, praėjusią naktį rungtynėse su „Pacers“ ši komanda išvaistė 22 taškų pranašumą ir patyrė trečią nesėkmę iš eilės. Po šio pralaimėjimo rytų konferencijoje „Cavaliers“ žengia trečioje pozicijoje.

Panašu, kad labiausiai dėl šių pralaimėjimų pyksta būtent L. Jamesas, kuris pastaruoju metu aikštėje taip pat nežiba. Rungtynėse su „Timberwolves“ jis pelnė vos dešimt taškų (mažiausiai nuo 2007 metų), o jam būnant aikštėje varžovai pelnė net 39 taškais daugiau nei jo atstovaujama komanda.

Jau kitose rungtynėse jo atstovaujama komanda ir vėl buvo sutriuškinta, o šių rungtynių metu LeBronas akivaizdžiai reiškė nepasitenkinimą tiek savo komandos draugais, tiek treneriais minutės pertraukėlės metu.



Po šios nesėkmės vienas žurnalistas paklausė L. Jameso, kur slypi jų problemos gynyboje, o akivaizdžiai įsižeidęs amerikietis pateikė į patį žurnalistą nukreiptą atsakymą.

„Jeigu mes į aikštę išleistume tave, tikriausiai praleistume dar daugiau taškų, nes tu neatrodai kaip vyrukas, kuris galėtų prieš ką nors apsiginti“, - tėškė L. Jamesas.

7 iš paskutinių 9 mačų pralaimėjusios komandos lyderis dar kartą nervų nelaikė šios nakties susitikime su „Pacers“. Po to, kai vienas prieš vieną buvo „išmaudytas“ Domanto Sabonio, L. Jamesas ir vėl surado atpirkimo ožį – šįkart aprėkdamas arčiausiai jo buvusį Keviną Love‘ą.



Šio susitikimo pabaigoje jis įsivėlė ir į kitą konfliktą, kurio metu už Lance‘o Stephenseno pastūmimą jis buvo nubaustas technine pražanga. Po rungtynių kalbėdamas apie šį epizodą, L. Jamesas didelės savo kaltės neįžvelgė ir varžovą apkaltino nešvariu žaidimu.

„Lance‘as yra šiek tiek nešvarus žaidėjas. Tik tiek – jis žaidžia šiek tiek nešvariai. Įvyko panašiai kaip vidurinėje mokykloje, kai kaltas būna ne tas, kuris pasako pokštą, o tas kuris susijuokia. Jie tiesiog pagavo mane atliekant atsaką į jo veiksmus“, - įsitikinęs puolėjas.



Rungtynių pabaigoje galėjęs išplėšti savo klubui pergalę L. Jamesas užmynė šoninę liniją ir nors po rungtynių jis pripažino, jog arbitrai buvo teisūs, tačiau nepraleido progos paminėti tai, jog neseniai panašiu momentu kitose rungtynėse toks nusižengimas nebuvo užfiksuotas.

„Pažiūrėjęs pakartojimą įsitikinau, kad liniją peržengiau. Teisėjai priėmė teisingą sprendimą. Turėčiau būti Oklahomoje, kad tai būtų nepastebėta. Gyveni ir mokaisi“, - savo twitter paskyroje po mačo rašė LeBronas.



Akivaizdu, jog atmosfera Klivlende pastaruoju metu nėra pati geriausia, o pastaruoju metu vis daugiau kalbama apie tai, kad toks superžvaigždės elgesys vis labiau nepatinka jo komandos draugams, kurie mano, jog jis daro neigiamą įtaką komandos žaidimui. Manoma, jog būtent dėl tokių išsišokimų praėjusią vasarą mainų paprašė dabar jau buvusi „Cavaliers“ žvaigždė Kyrie Irvingas.

Negana to, pastaruoju metu pasirodo vis daugiau pranešimų apie tai, jog šis sezonas bus paskutinis LeBronui atstovaujant „Cavaliers“ klubą. Jau keletą metų kalbama apie tai, jog jis kelsis į Los Andželą, o šiuos gandus dar labiau padidino tai, kad jis neseniai ten įsigijo prabangią vilą.

Kitose rungtynėse „Cavaliers“ laukia NBA čempionų „Warriors“ iššūkis, o antradienio naktį sustabdyti pralaimėjimų seriją L. Jamesui ir jo kompanijai bus beprotiškai sunku. Komandai patyrus dar vieną nesėkmę, nieko nenustebintų, jei dar daugiau kritikos ir nukreipto pykčio susilauktų visi po amerikiečio kojomis pasimaišę žmonės.

Panašu, kad pastarųjų metų NBA finalininkų dvikova bus dar labiau intriguojanti ir jos praleisti nevalia visiems šios lygos gerbėjams.

sport24.lt/sportas/kreps...alisto-pamokymo-video-1/
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
2

Naujausi įrašai